10 aralık 2010 eskişehirspor beşiktaş maçı

deplasmana gitmeyi düşündüğüm, cuma günü olduğunu görünce yıkıldığım maç
hiçbir maçımızin kolay olmadıgını görmüş , görüyor , göreceğinden emin biri olarak ; kolay olmayacağını dusundugum karşılaşma.
heleki batuhan'ın orda çatır çatır oynadığını bildikten sonra. gönüller güzel futboldan , ve bu galibiyet serisinin bünyeleri rehavete kaptirmamasindan yana.
koyar geliriz. nedense bu sene deplasman maçlarında daha bir rahatım. nedeni de aklıma geldi şuan * : anadolu takımları inönüde çanakkale geçilmezi oynuyor fakat evlerinde oynamanın verdiği gazla yeneriz hacı biz bunları diye düşünüyolar. * *

(bkz: handikaplı oynadık saldır beşiktaş)
deplasmana gitmeyi düsündügüm istedigim mac.
---------------alıntı---------------
provakasyona izin vermeyeceğiz -

'' şimdi bir gerçek var. bursaspor taraftarı ve eskişehirspor taraftarı arasında bir husumet var. bu yüzden böyle bir olayın gerçekleşeceğine inanmıyoruz. maçın eskişehirspor-beşiktaş maçını olduğunu düşünerek başka bir takım taraftarının bu maçı provasyon etmesine izin vermeyiz. bu konu ile ilgili geniş bir güvenlik çemberi alınacaktır. eskişehirspor-beşiktaş maçına bursaspor forması ile girilmesi yasaklanacaktır. ''
---------------alıntı---------------
eskişehire gelecek arkadaşlara,elimizden gelen birşey olması halinde yardımcı olacağım durumdur
gidemediğim için içimin burkulduğu maç
quaresma iyileşti mi, iyileştiyse ne kadar iyileşti, oynayabilecek mi, yoksa biraz daha dursun mu sorularını beraberinde getiren karşılaşmamız.
hayırlısıysa oynasın kanımca, değilse dursun , yandan destek versin, ona da fitim ben.
bursa ve gs maçlarında alınan galibiyetlerin bir önemi olması için 3 paunla dönmek zorunda olduğumuz müsabaka. quaresma'nın oynamayacak olması önemli bir eksiklik olsa da yine de 3 puanı alıp döneceğimize inanıyorum.
kalbimin ritmini bozan, nefesimi sıklaştıran maç. saati yaklaştıkça ateşim çıkıyor
son 17 dakika. iyi olan kazansın zira ne zaman kazanacağız yazsam sözlüğe puan kaybediyoruz. totem yaptım bugün.
sorunsuz, sakatsız 3 puanla dönülmesini istediğim maçtır. koyda gel kartalım..
en 5 atarız dediğim mac.
guti'nin christmas tatiline erken çıkmak için kırmızı kart gördüğü , schuster'in 10 kişi kalmış 2-0 yenik olan takıma oyuncu değişikliği yapmayarak kulübede tabata ile tavla oynadığı , necip'in iki goldede yaptığı (1-kaptırdığı top döndü gol oldu 2-pozisyon hatası yaptı) hatalar ile geceye damgasını vurduğu , ersan ve toraman'ın son 15 dakikada holosko ve ali küçik'in tüm maçta attığından daha fazla çalım atarak pozisyon aradığı bir maç.
30 yıllık tılsım bozuldu. eskişehir beşiktaşı yendi. umarım guti yılbaşı hindisini yerken vicdanı biraz olsun sızlar !!!
tabata'ya bile muhtaç olduğumuzu düşünmeme sebep olan maç tı
artık şampiyonluğun elimizden uçtuğunu maalesef yavaş yavaş hissediyorum. olsun beşiktaşım biz seni her türlü seviyoruz...
(bkz: olur öyle arada sonra geçer)
oyuncularımızın kendini mental olarak iyi hazırlayamamış olmasından kaynaklı, 11 çıkaramamız,10 kişi kalmamız derken ; canın sağolsun kartalım çığlıklarıyla sona eren karşılaşma.

guti'nin tatile erkenden yol alma niyetleriyle kart gördüğünü iddaa eden melih denen adama da burdan
işini daha özenli yapmasını tavsiye ediyorum. uefa maçımız var daha gerizekalı herif.
kartalsözlük atkısı sayesinde,tesadüfen beni teşhis* eden,cihan1903 ve becker'le tanışma fırsatı bulduğum karşılaşmadır