11 aralık 2014 beşiktaş tottenham hotspur maçı

2014-2015 sezonu uefa avrupa ligi c grubundaki son maçımız. başlama saati 20:00. star tv'den naklen yayınlanacak. grup liderliği için kazanmamız gereken maç aynı zamanda. cezalı atiba hutchinson forma giyemeyecek.
uefa avrupa ligi c grubundan çıkmayı garantilediğimiz için, beşiktaş'ın yoğun maç trafiğinide düşündüğümüzde o kadar da önemsememiz gereken maçtır.
isveç federasyonundan stefan johannesson'un yöneteceği açıklanan karşılaşma.
grup liderliği için oldukça da siklenmesi gereken maçtır.
yedek ağırlıklı bir kadroyla çıkmamız gereken maç.
nasılsa gruptan çıkmayı garantiledigimiz icin cok da fazla onemsemememiz gereken maç. ama yine de öyle yedek kadro olaylarina felan girmeyelim. ben şahsen demba ba hariç hemen hemen as kadroyla cikmamiz gerektigini dusunuyorum.
ahmet ateş'in bildirdiğine göre toplam satılan bilet sayısı 3390 olan maç. ne diyeyim bilemedim...
beşiktaş'ın cenabetliği düşünüldüğünde önem verilmesi gereken maç. gruptan ikinci çıkarsak ya cl'den düşen en güçlü takım ya da d. kiev gelicek aq. birinci çıkalım, rahat rahat kazanalım diğer turda.
istanbul taraftarının da pek sallamadığı düşünülünce yedek ağırlıklı bir kadroyla çıkmamız gereken maç. tottenham'da kadroda rotasyona gidecektir zaten. yalnız nasıl bir kadroyla çıkabiliriz kestiremiyorum. serdar kurtuluş'u dinlendireyim desen kime forma vereceksin mesela. ya da veli dinlense atiba'nın da cezası düşünülünce necip var sadece elde.

cenk-ismail-atınç-sivok-motta-necip-veli-oğuzhan-kerim-töre-tosun 11'i denenebilir bence.
istanbul taraftarının passolig uygulaması zorunlu olmadığı halde çok az ilgi gösterdiği maç. demek ki işler kötü gitse vay halimize!
passolig olmadığı için, bahanesi olmayan herkesin gitmesi gereken maç.

(bkz: yükleenn)
alıntı--

beşiktaş-tottenham maçı için şuana kadar toplam 7500 biletin satıldığı öğrenildi.

alıntı--

günü ve saati nedeniyle yine bomboş geçecek maç. 1-1 bitecek gibi gözüküyor.
sosa yerine ozi'nin oynaması gereken maç. sosa dinlensin.
sakatlıkları bulunan cenk gönen, oğuzhan özyakup, tomas sivok, demba ba ve mustafa pektemek ile kart cezalısı atiba hutchinson'un kadroda yer almayacağı karşılaşma. ntvspor beşiktaş muhabiri övünç özdem'in verdiği bilgiye göre bu listeye adale ağrıları geçmeyen veli kavlak da eklendi.
spoiler--

tolga, franco, ersan, serdar, kerim, motta, necip, gökhan, sosa, olcay, cenk

spoiler--

11 ile çıkmamızın yüksek ihtimal olduğu maç
  • /
  • 3