11 haziran 2012 beşiktaş milangaz anadolu efes maçı

seri sonuçlarına göre oynanacak olan bbl final serisi mücadelesi olacaktır. abdi ipekçi spor salonu'nda oynanacaktır.
hadi inşallah şampiyonluk maçı dediğimiz maç. yeter artık bitsin bu işkence. kalp dayanmayacak artık..
malesef memlekete döneceğim için gidemeyeceğim maçtır.beşiktaşıma basarılar.
bu takım bu sene sike sike sampiyon
8 haziran 2012 anadolu efes beşiktaş milangaz maçını kaybetmemizin aslında çok da kötü olmadığını göreceğimiz karşılaşma. nedenleri ise bazı yazar arkadaşlarla konuştuğum gibi ;
1.abdi ipekçi arena'da 10.000 bilet sattıracak olan ve maddi geliri yüksek olacak olan karşılaşmada ev sahibi olacak olmamız.
2.abdi ipekçi önünde gün içinde yer alacak kartal yuvası satış tırlarının maçtan önce ve olası bir şampiyonluk halinde maçtan sonra satacağı ürünlerin getirileri.
3.daha fazla sayıda beşiktaş taraftarı önünde şampiyon olma imkanı.

kısacası bu maç şampiyonluk maçıdır. saldır beşiktaşım oley
8 haziran 2012 anadolu efes beşiktaş milangaz maçını kaybetmemizin bana bir faydası daha var.şampiyon olsaydık uzuncayır metrobüs durağında sabahlamak zorunda kalırdım.son otobüse zor yetistim.sampiyon olsak kutlama falan yarağı yirdim.
tanım:ligtv'den takip edeceğim maçtır malesef.nedeni 3,entryde.
sözlük yazarlarından ses beklediğim maçımız.
http://www.bjk.com.tr/tr/haber/52509
biletlerinin pazar günü 18.00'da satışa çıkacağı maç.
yardıralım.
bir anda on sene yaşlanacağım karşılaşma, bilet yoksa semmtte, semt olmazsa evde.
beşiktaş tişörtümle (ya da formamla) salona girebilmek için, salonun önündeki simitçinin tişörtünü satın almak zorunda kalmayacağım karşılaşma.
yönetimin veya basketbol şubesinin böyle bir düşüncesi var mıdır bilemiyorum ancak 1975'te şampiyon olan kadronun mutlaka davet edilmesi gerektiğini ve mümkünse beşiktaş benchi'nin hemen arkasında kendilerine yer ayrılması icap ettiğini düşündüğüm maçtır. hurşit baytok, fehmi sadıkoğlu, zeki tosun, tom davis, ateş çubukçu, aziz akyavaş, osman kerimol, ahmet kurt, altemur tülmen, faruk çağan ve battal durusel hâlâ hayattalar. hatta battal ağabey, seriyi 3-1'e getirdiğimiz maçta tribündeydi. gözleri parlıyordu. "hâlâ 1975 yılındaki şampiyonluğumuz konuşuluyor. alsınlar artık bu yükü sırtımızdan." demiş. alacaklar umarım bu sefer ağabey.

hatta olabilirse maç günü, hâli hazırdaki takımla şampiyon kadronun bir araya gelerek o günleri, şartları, atmosferi anlatması ayrı bir motivasyon olacaktır. şampiyon olmamız hâlinde de platforma davet edilerek kupayı hep birlikte kaldırmaları en büyük dileğimdir.

remzin kara kartallar gibi manileri yen aş; layıktır bu vasıflar sana ey şanlı beşiktaş.
taksimden ya da çapa dan en kolay nasıl gidilir abdi ipekçi ye, bi sözlükçü anlatırsa çok mutlu olacağım
maçı aldıktan sonra, hemen maç biter bitmez, efeslilerin önceki maç sonunda hayvanlar gibi sevindikleri görüntülerin salondaki ekranlardan verilmesini istediğim maç..

o ne öle amk, sanırsın euroleague şampiyonu oldu haspam.. noluyo lan? alt tarafı bi maç kazandın. hem daha 3-2 dallama! neyin kafasını yaşıyosun, ne bokuma hayvanlar gibi tepiniyorsun, ortalığı yıkacak, öküz gibi böğürecek ne var?

hayır bişey değil üzülüyorum. valla üzülüyorum. koskoca efes'in şu düştüğü hale bak amk..
bir maç alsak şampiyon olacağımız,ancak bir türlü alamadığımız maç.
biletlerin 18:00 da satışa sunulacağı sölenmesine karşın henüz biletixte satış yok.
biletlerin çıktıktan 2 dk sonra tükenme ihtimali var mıdır da diğer satın alma opsiyonları vs. yazıyor. henüz çıkmadı mı yoksa başka durum mu var bilen varsa sözlükçüleri bilgilendirirse mutlu oluruz
biletlerin şu linkten alınabildiği karşılaşma: http://tinyurl.com/bl9z2zv
karaborsacı biletix yine iş başında olduğu için, saat 18.00'i geçmesine rağmen etkinlik sayfası aktif olmadı. ancak satış linkini veren biri çıktı da öyle alabildik.
biletixe ana avrat sövmeme sebep olan maç. hayır amına koyim bir saattir pc başındayız, saçma salak iş yapıyorlar anca 219. bloktan bilet alabildim. avcarlıçürük link vermese onu da alamayacaktık.
hepimiz kötü yerlerden alabildiysek, iyi yerlerden alanlar nasıl beceriyor bu işi diye düşünmeme sebep olan maç. iyi ya da kötü yer, şampiyonluğumuzu kutlayacağız yarın önemli olan o
  • /
  • 5