11 şubat 2014 kasımpaşaspor beşiktaş maçı

tekrar mücadelesi.

fazla söze gerek yok, şerefiniz için oynayacaksınız.

(bkz: 15 aralık 2013 kasımpaşaspor beşiktaş maçı)
(bkz: 15 aralık 2013 kasımpaşaspor beşiktaş maçı)

bu mücadeleden sonra iş tamamen futbolcularda. adam gibi oynayın alın şu maçı.
maç tekrarlanırsa sahaya çıkmayız demişlerdi sanki ? * *
oyunculara maça çıkmadan önce, kasımpaşaspor'un tekrar kararı hakkındaki basın açıklamalarını okutmak gerektiğini düşündüğüm maç.
artık milat olması gereken maç.

silkinin ve kendinize gelin oyuncularımız istekli olursa rahat kazanırız.
öncesinde oynanacak olan 7 şubat 2014 gaziantepspor beşiktaş maçı'nın, oldukça yakın olması sebebiyle performans eksikliği yaşanacağı aşikar.
tolga özkalfa'nın yöneteceği karşılaşma.bize ayrılan tribün bilet fiyatları 50 tl biletler satışa çıktı.bjk kongre üyeleri,kart 1903 ve bjk bonus kredi kartı sahiplerine satış var sadece.


http://www.biletix.com/etkinlik/rfh02/turkıye/tr
ne yapıp ne edip kazanmamız gereken maç.

amk şu hükümet yalakalarına prim vermeyin koz vermeyin.
sıradan bir lig maçından çok daha fazlası olan karşılaşma.
rahat kazanacagımız maç.kasımpaşa son 3 haftadır bitik,vurur geçeriz.
kasımpaşa'ya koymak için en iyi zamanın geldiği maçtır
çok zor geçeceğini düşündüğüm maç. yaşanılan olaylar ve kasımpaşa'nın son haftalardaki formsuzluğu maçı çok daha önemli hale getiriyor. paşayı hafife alırsak kaybederiz. çıkalım ve savaşalım. bulduğumuzu da atalım mümkünse.
kazanıp liderle puan farkını 5'e indirmemiz gereken maç. taraftarı şampiyonluk için ümitli görmüyorum, umarım 3 puan alınca taraftarımız da kendine gelir.
sezonda artık kritik olmayan maç kalmadı ama bu maç bambaşka önemli. kazanırsak "beşiktaş'la 10 kez oynayalım 10 kez kazanırız" diyen kasımpaşalı bir dallamaya cevap vereceğiz, fener'le fark 5'e inecek ve yaratacağı etkiyle pazar günü* olimpiyat'a net 40 bin taraftar gelmesini sağlayacak maç. bu arada deplasman tribünü biletleri en son bitmemişti, fiyatı 50 tl.
tüm inancımızla, tam konsantre çıkıp almamız gereken maç. bizim tarafımızda karakterli bir oyun olacağına benim inancım tam, gaziantep galibiyeti ve temposu bu maç için oldukça önemliydi, o istediğimiz gibi oldu; bu da olacak! çünkü sadece bir (vurgula: maç) değil, anlatabiliyor muyum?
artık mutlaka almamız gereken maç. artık çok daha önemli.
bildiğim tüm duaları okuyarak, galibiyetimizle bitmesini beklediğim maç. allah'ın izniyle kazandığımız zaman yere göğe konulamayan fenerbahçe ile 5, galaksi takımı denen cincon'dan 1 puan geride takibimizi sürdüreceğiz inşallah.
takımın ligin ilk yarısında yaptığına yakın bir başlangıç yaptığı göz önüne alınırsa fitne fesatçı orospu analılara fırsat vermeden takımı kollamamız gereken ve akabinde 3 puana ulaşabileceğimiz maç.
bilet almanın imkansız olduğu karşılaşmamız.

deplasman tribünü bileti almaya çalışırken hata verip güncelleme olduğunu söylüyor, ama kasımpaşa tribünü için pek de ala bilet veriyor. gel de sinir olma.
  • /
  • 4