12 aralık 2012 medical park antalyaspor beşiktaş maçı

cenk'in takımın 1. kalecisi olma umutlarının en az bir 3 sene daha ertelenmesine neden olmuş maçtır daha 23. dakikadan.

kaleci alın lan takıma. boşverin santraforu falan. cenk ölüm, mcgregor sıtma..
filip holosko 29. dk'da farkı bire indirdi.
hugo almeida için hatalı bir ofsayt bayrağı kaldırılan maç. net gol pozisyonuydu.
ömer şişmanoğlu için de hatalı bir ofsayt bayrağı kalktı. yardımcı hakemler formsuz. uefa ve fifa "tereddütteysen devam ettir" diyor. bizimkiler tam tersine bayrağı kaldırıyor. bir türlü atlatamadılar şu hastalığı. bu arada roberto hilbert ikinci sarıdan kırmızıya oynuyor. dikkat.
ilk yarısı medical park antalyaspor'un 2-1 üstünlüğü ile sona eren karşılaşma. saçma sapan bir gerginlik var üzerimizde. başta "büyük kaptan" olmak üzere herkesin hemen her pozisyondan sonra elleri kolları oynuyor. yenilen ilk gol bana göre zincirleme bir hata sonucu. zincirin son halkası cenk gönen. ancak ikinci golde altı pastan ömer şişmanoğlu'nun bomboş kafa vurması ne kadar defans hatası ise, cenk gönen'in o yan topta topu bloke etmek ya da çelmek yerine son derece kısa bir mesafeden plonjon yaparak kurtarmaya çalışması akıl alacak gibi değil.
tolga özkalfa faciasının kaldığı yerden devam ettiği maç. kendisinin hala beşiktaş maçlarına verilmesini nasıl açıklayabileceğimi bilmiyorum.

maç ile ilgili ise diyecek pek bir şey yok. zira biz veli kavlak ve uğur boral için ne kadar götümüzü yırtıyorsak, samet aybaba da bir o kadar ısrar ediyor bu arkadaşlara şans vermek konusunda. ikinci yarı batuhan karadeniz'i de alıp bu performansını taçlandırmasını diliyorum hocadan.

ha "yok ben turu alıp gelmek istiyorum" diyorsa ikinci yarıya veli yerine necip uysal ile başlaması gerekiyor. sakatlık vs risklere karşı bir 15 dk. da uğur'a tahammül edip olcay şahan'ı sürerse oyuna, neden olmasın diyorum.
an itibarıyla mehmet özdilek'in sprinter hamlesini yaptığı karşılaşma. acilen necip uysal hamlesini yapmamız lazım artık.

edit: necip hamlesi de toparlayamadı orta sahayı. işimiz biraz şansa kaldı gibi görünüyor.
harala gürele gelişen pestenkerani ataklarımızı çok da çaba sarf etmeden ekarte ediyor antalyalılar. ümit ederim ki bir gol daha yiyip rakibi rahatlatırız.
kahkahalarla güldüğüm maç. keşke lig tv'm olsa da beşiktaş'ın maçlarını takip edebilsem. çok tatlı ve salakça bocalıyoruz.
batuhan'ın topu tribünden dışarı vurmasıyla maç bitti.
2-1 kaybederek kupadan elendiğimiz karşılaşma. bu sene kupa bizim için çok önemliydi ve hiç bunun bilincindeymiş gibi oynamadı takım. yazık oldu. ligde de hata yapma lüksümüz kalmadı. bu takım seneye avrupa'ya gidecek, gitmek zorunda.
hayırlısı be gülüm deyip geçtiğim maç.
cenk'in bizdeki son maçı olmasını umduğum maçtır.
http://www.kartalbakisi.com/futbol/devre-arasinda-ne-oldu-h16915.html
redsporthd.club bein sports canlı olarak izle - bein sports canlı izle redsporthd.club, canlı maçları net olarak hd şekilde izleyebileceksiniz redsporthd krallar yok kurallar vardır
  • /
  • 2