12 ocak 2020 beşiktaş fenerbahçe öznur kablo kadın basketbol maçı

beşiktaş tribününün geri döneceği maç. inceden sosyal medyada saldırıyor taraftar grupları maça güzel bir kıpırdanma var hava sartları müsait olursa salonun dolacağı maç.

kadınlar basketbol süper ligi’nin 14.haftasında akatlar spor salonunda başlayacak maç.
tivibuspor dan canlı yayınlanan ilk çeyreği 28-17 geride kapattığımız maç.tribünler çoşkulu takım tempolu oynamaya çalışıyor isabetisiz atışlar sonucu fark açıldı.
ilk yarısını 43-27 geride kapattığımız devrenin sonuna kadar "fenerbahçe köpeğine şampiyon kartal yazacağız" mehter marşı bestesi ile söylendiği devre sonunda takımın tribüne çağrılıp "vur kır parçala bu maçı kazan" direktifi verildiği kaçan şutlara alınamayan ribauntlara bakıldığında durumun hiç kolay olmadığı maç.
44-66 3. çeyreği geride kapattığımız tribün gardıda düştü bestelere katılımda azaldı bitirirken tribün vites yükseltir rakipte skorun rehavetine kapılır umarım.
maçın sonundan başlarsak "söylesine bize hoca takım niye oynamıyor" peşine bağlanan "ceyhun fidan" ve ceyhun dan talep edilen hindi baba en gereksiz saçmalamalardı 75-58 kaybettiğimiz son pozisyonda pota altında oyuncumuza atılan dirseğin hakemlerin görmek istemedikleri maç.

taraftar takımı tribüne çağırdı ve birlikte üçlü çekildi bu yanı ile güzeldi .