15 aralık 2010 beşiktaş rapid wien maçı

forvet sıkıntısı yaşayan takımımızın forvetimsi oyuncularımızın bile sakat olduğu bir maçta neler yapacağını merak ettiğim maçtır.
q7'nin dönüşüyle forvete ihtiyaç duymayacağımız karşılaşma. hem ali kuçik'in tecrübe kazanması açısından da iyi olacaktır bu forvetsizlik. zira holosko'nun nihat'ın nobre'nin oynadığı maçları da biliyoruz.
bu kadar sakatlıkların içinde nasıl bir kadroyla çıkacağımızı merak ettiğim müsabaka. umarım yeni iyileşen futbolcular hemen sahaya sürülmez.
uzun bir zaman sonra yeniden kapalı tribünde takip edeceğim karşılaşma, prestij maçından ileri gitmeyecek ama ülke puanına katkı olması açısından mutlak galibiyetle tamamlamız gerekiyor diye düşünüyorum.
takımımızdan büyük bir süpriz beklediğim karşılaşma.
haydin koçlarım benim.
elindeki kadroyla acaba schuster nasıl bir taktik uygular dediğim karşılaşma..belki de ilk kez defansif ağırlıklı oynatır..
nefesim sıklaşıyor sözlük. geçmiyor günler dedirten maç
muhtemelen şu 11 li ile çıkacağımız karşılaşmadır :

cenk, hilbert, ferrari, ersan, ismail köybaşı, ersnt, aurelio, guti, tabata, quaresma ve nobre.
prestij maçı olsa da beşiktaşımızın rapid vieni devireceği maçtır. eskişehir mağlubiyetinden sonra hepimize iyi gelecektir bu galibiyet. schuster gençlere şans verirse maç çok daha keyifli olabilir
30 günlük hasretin arasına sıkıştırılmış 90 dakika. vaha gibi bi yerde
zaman geçmiyor arkadaş ı hissettiren maç. heyecanlıyım çok
gidiple gitmemek arasında ki ince çizgi dişlerimin birbirine vurma hızıyla orantılı olacak. *
gitmek için saat 6 yı beklemenin acı verdiği maç. ulan bu mesai kavramından en çok maç günleri nefret ediyorum
3 saat kadar olan maçımız.
çok fazla kararsızın olmasından dolayı ; işallah boş kalmaz stad diyorum.
ilk onbirimizin şu şekilde olduğu maçtır: cenk, hilbert, zapotocny, ferrari, ismail, ernst, aurelio, tabata, guti, quaresma, ali kuçik

bence çok iyi. ali kuçik kardeşimin golü var bu akşam.
en yakın arkadaşım ile birlikte formalar üzerimizde cips + bira şeklinde evin salonuna yayılarak izleyeceğimiz maçtır. sırf bu sebeple beni yatıya misafir ettirendir.(bkz: az sonra )
ilginç bir maç olacak. çok sıkıcı geçecek belki de biz takipçiler açısından. ama belki gençlerden birileri forma giyecek. top ayaklarına gelecek ve heyecanlanacaz. bu açıdan bile önemli bir maç.
quaresmanın sahada olmasının sadece tribün değil, oyuncuları da ateşlediğini göstermiştir. cenk'in bir pozisyonda gösterdiği refleks ise insanüstü bir hareketti.
  • /
  • 2