15 eylül 2014 beşiktaş çaykur rizespor maçı

stsl'de oynanacak olan 2. hafta maçı. başlama saati 20:00.


edit: h.içi maçlarının hastasıyız.
neden pazartesi oynandığını anlayamadığım maç. perşembe günü avrupa maçı olan bir takım neden haftasonu oynamaz. önceki hafta milli maç arası iken hem de. hadi gs'nin de maçı vardır anlarım da pazartesi neden fb oynamaz.
asteras maçından* üç gün önce oynayacağımız maç.
rize'nin uzun adamın memleketi olması ve maça atanan hakem düşünülünce burna pis kokular gelen maç.
süper lig'de akhisar belediye ile birlikte puan kaybetmeyen 2 takımdan biri olan beşiktaş'ımızın ç. rize ile yapacağı ikinci hafta mücadelesi.
(bkz: çok özledik be abi)
kendimi puan kaybetmeye hazırladığım maç.
milli maç arasının bu kez manidar zamanlamayla geldiği dönemin ardından, hasretleri dindirecek olan karşılaşma.

rakip, özellikle kontratak oyunu için, çok yüksek potansiyele sahip; mehmet özdilek var ayrıca karşımızda. rahat bir maç izlemeyi aklınızın ucundan dahi geçirmeyin; takımı sahada göreceğiniz anda yüzünüzde ister istemez oluşacak olan gülücüğe odaklanın derim. "beşiktaş gibi" oynarsak, biz bu kontratak oyununu bozarız!

(bkz: ligi koyalım ligi)
delüzyonel bozukluk gösteren bazı psikotik hastalara göre devlet ile terör örgütü arasında oynanacak pestenkerani müsabaka.
önemi artan maç.

eğer kazanırsak lideriz...liderliği alalım ve hiç bırakmayalım.
beşiktaş'ın fark atacağı maç. tahmin 3-0.
handikaplı 1 olur dediğim maç.
bir doğa mucizesi yaşanmazsa beşiktaş'ın en az 1 farkla kazanacağı maç.

ayrıca çarşı'ya müebbet istemi yüzünden kulakların da tribünlerde olacağı maç. çarşı'nın çoğu büyüğü passolig'i protesto ettiği için tribünde olmayacaktır.
zorda olsa kazanacağımızı düşündüğüm maç. malum eski futbolcularımız teknik direktör olunca kendilerini bize beğendirme adına en hit performanslarını bizim maçlara saklıyorlar.
sosa'nın oynamayacağı ve muhtemelen ba'nın da riske edilmeyeceği karşılaşma.

ayrıca gitmeme ihtimalimin olduğu maç. gidip gidemeyeceğim öğlen 14.00-15.00 gibi belli olacak. eğer gidemezsem doğu kombinemi buradan birine ücretsiz aktarmak istiyorum. (bkz: kartal sözlük 2014-2015 sezonu beşiktaş futbol kombinesi yardımlaşması) başlığında tabi.

soma maçını saymazsak bu yıl daha maça gidemedim çok özledim amk ya!
demba ba, sosa ve oğuzhan'ın ilk 18. olmadığı karşılaşma. rakipte lua lua gib bir bela var. umarım erken gol atıp maçı çözeriz. olcay ve pektemek'in performasnları maç sonucunu belirler.
puan kaybedeceğimizden çok korktuğum karşılaşma. malum, hakem kimsede güven uyandırmayan bir kişi, ne yapacağı hiç belli olmaz. şifo'nun bize karşı genelde şansı tutmasa da her zaman takımını çok iyi hazırladığı bir gerçek. milli maç arası işler iyi giderken gelmişti, oradan dönüşler her zaman zorlu olur ve önümüzde 3 gün sonra çok mühim bir avrupa maçı var. akıllar ister istemez orada olabilir. önemli eksiklerle birlikte kurulacak kadro maçın gidişatını belirleyecek.

tek umudum korktuğum maçlarda bilic ve oyuncuların gösterdiği dirençle bana cevap vermeleri. umarım yine öyle olur.
yerimi alıp beşiktaş'ımın galibiyetini staddan izleyeceğim maçtır. tahminim 2-0 üstünlüğümüzle son 10 dakikaya gireriz. ve o gölü yeriz ama ne zaman onu bilemiyorum.
  • /
  • 3