19 mart 2013 beşiktaş 110. yıl kutlamaları

3 Entry Daha
duyar duymaz içimde fırtınalara sebebiyet veren kutlamalar.
şimdi programımı kontrol ettim, aslında salı günü 13.00'den 16.00'ya kadar dersim yok. 16.00'da da kallavi bir ders var ama oradan çıkıp trafikti bilmem neydi derken çarşıya varamam, geç kalırım. o yüzden düşündüm taşındım dersi ekizlemeye karar verdim. beşiktaş lan bu boru mu? değil.

stada girişte önceliğin kombine sahiplerine verilecek olması güzel, çünkü bu bir maç olmadığından her ne kadar o saatlerde çoğu insan mesaide olsa da bir izdiham yaşanabilir, bir de bayrak dağıtsınlar ya lan. tamam 'lan' demiyorum, bayrak dağıtır mısınız ya onu bi şey etsek? fenerbahçe maçında alamamıştım çünkü hala uykumu tam alamıyorum bundan kelli.

110. yıl tişörtü ne ola ki? güzeldir umarım tasarımı, alırık giyerik. o akşam statta olmam lazım, deme takalın'a bile katlanırım gerekirse, şarkılarla coşarım.

inşallah sınav olmaz o akşam ya. allahıma 20 dakikada yapar çıkarım, beni hasta etmesinler. eğitim sistemi must be clever, everyone must be clever.

son olarak, o saatte birçok yazarın mesaide olacağını düşünüp üzülsem de orada olabilecekler mutlaka haber etsin, bir şeyler yapalım mutlaka.

son not: umarım başkan yahya efendi'de herkese nasip olmayan gül kokusunu alabilir.*
19 Entry Daha