21 şubat 2013 fenerbahçe ülker barcelona regal maçı

türkiye saatiyle 19.45'te başlayacak ve ntvspor'dan canlı yayınlanacak olan euroleague top 16 f grubu 8. hafta karşılaşması.
ilk çeyreği 13-23 barcelona regal üstünlüğü ile geçilen karşılaşma.
iddaa'nın şeker gibi handikaplar verdiği maçtır.
barça'nın ilk yarı 3, maç sonu 6 fark atmasına hemen oynadım tabi, ilk yarı tutacak, umarım maç sonu da barça farkı muhafaza eder. gracias iddaa.
felaket bir fenerbahçe ülker izlediğimiz karşılaşma. ilk yarıda son 1 dakika ve durum 19-48. abovv.
ilk yarısı 19-50 katalan ekibinin üstünlüğü ile sona eren karşılaşma. ikinci çeyreğin skoru 6-27. iki çeyrek toplam 19 sayı atabildi ev sahibi sarı lacivertliler. vah vah vah vah.
fenerbahçe'nin, henüz ikinci çeyrekte 31 sayı fark yediği karşılaşma. biz hiç olmazsa 3 çeyrek boyunca başa baş oynamıştık, son çeyrekte pes ettik. gerçi sırada biz varız yine, üstelik de deplasmanda oynayacağız. havar komşular havar...
galiba yarına ertelenen karşılaşma. şu an barcelona regal, maçın oynanacağı salonda* son idmanını yapıyor. bu ne be kardeşim. bizim çok kötü olduğumuz maçlar izledik de, hiçbir zaman böylesine umursamaz bir hâlde değildik. yazık o kadar gelen insana.
ibrahim kutluay'ın sesi içine kaçmış şekilde yorumladığı mücadele. içimizin yağları eriyor efendim, durduramıyoruz.*
barcelona regal yine acımıyor, resmen dalgasını geçiyor. şu an taraftar sahaya inip meydan muharebesi başlatsa, haklı.
an itibariyle ülker arena tribünlerinin seyrekleşmeye başladığı karşılaşma. e haklılar işin gerçeği.
fark 41 (kırkbir) sayıya çıkınca kanalı değiştirdim. ben bile dayanamadım, taraftar nasıl dayansın. ayıp yahu.
zannımca murat kosova ile ibrahim kutluay'ın maçı bırakıp çilingir sofrasını kurduğu karşılaşma. evladım tazeleyin ibrahim abinizin rakısını.
60-99 sona eren karşılaşma. "bu dünya ne sana ne de bana kalmaz", "yönetim istifa" sesleri yükseliyor salondan. muhtemelen simone pianigiani de türk vatandaşlığına geçip abbas isimini alacak.
maç boyu ses çıkarıp takıma en ufak destekte bulunmayan opera seyircisinin maçın sonlarında patlayan aziz yıldırım aleyhtarı tezahüratları yuhladığı karşılaşma. insan gerçekten hayret ediyor.

ayrıca ilkan karaman'ın ibrahim abisini delirttiği maç olmuştur. ulan bu kadar paranın karşılığı bu oyun mu? bu kadar sayıyı, hem de bu kadar fark yemeden fenerbahçe'nin 5'te 1'i kalitesinde ve maliyetindeki beşiktaş da buluyor.* rezaletten başka bir şey değil.

ve son 3 saniyede barcelona 100 baremini bulmak için delice hücum yapmıştır ancak şanssızlık yüzünden 99'da kalmışlardır. fark 40 sayı olmuş barcelona hala disiplinli, top çeviriyor, taktik deniyor, fenerbahçe'de ilkan şov yapmaya çalışıyor. işte bunlar hep mantalite.
-- alıntı--

iyi başladık ama kolay atışlar kaçırıp fauller verilmeyince zihinsel ve bedensel olarak durduk. ligde ve kupada yaptıklarımızı yapamadık. euroleague’de sadece 2 yenilgisi olan bir takımla oynadık. bizim gibi zor duruma düşen bir takım olunca hemen maçı bitiriyorlar. oyuncular mücadele ediyorlar ama üst üste hatalar olunca moral olarak çöküyoruz. içerideki yüzdemiz inanılır gibi değildi. özgüveni toplayıp beşiktaş karşısına çıkmalıyız. durumu kabul edip önümüzdeki maça konsantre olmalıyız.

-- alıntı--*