22 aralık 2019 fenerbahçe beşiktaş maçı

süper lig'in 16. haftasında fb şükrü saracoğlu spor kompleksinde oynayacağımız maç. başlama saati 19:00 hakemi cüneyt çakır simsiyah bir deplasman tribünü ile kadıköy`deyiz...
öncesinde bilet krizinin yaşandığı maç.

derneklere gönderilen biletler ile ilgili çarşı tarafından (sarı murat) derneklere gösterilen hassasiyet tarafımıza gösterilmemiştir denilerek deplasmana gitmeme kararı alınmış sonrasında sorun çözülmüş olacak ki mesaj silindi.

fenerbahçe ve beşiktaş taraftarlarının önde gelenlerinden bir grup dün "sevgi deplasmanı" projesi kapsamında maltepe türkan saylan kültür merkezinde otizm, kadın ve çocuklara şiddet konularına dikkat çekmek için yapılan etkinliğe katıldılar ardından birlikte yemek yediler...
3-1 kaybettiğimiz maç .fenerbahçe'ye galibiyeti getiren golleri 23. dakikada kruse, 32. dakikada ozan tufan ve 58. dakikada vedat muriç kaydetti. beşiktaşımızın tek golü ise 45+5. dakikada atiba'dan geldi. bu sonuçla birlikte fenerbahçe'nin puanı 28'e yükseldi. beşiktaşımız 27 puanda kaldı.
sahada cüneyt çakır masa başında mete kalkavan tarafından katledildiğimiz maç sonrasında tepki gösteren başkan ve yöneticilerimiz disipline sevk edildiler taraftar federasyona yürümeyi tartışıyor kulüp federasyona çağrı yaptı var kayıtları açıklansın diye dilekçe sundu .
pek iyi oynayamadığımız ancak rakibin de hakem sahibinde kazandığı maç olmuştur.