22 eylül 2012 gaziantepspor beşiktaş maçı

stsl 5. hafta mücadelemiz. başlama saati 20.00
4 hafta sonunda 3 mağlubiyet 1 galibiyeti olan takımla karşılaşacağımız, serinin devam etmesini umduğum 5. hafta karşılaşmamız.
zorlanarak kazanacağımızı düşündüğüm müsabaka.
antep takımı zor günler geçiriyor.aslında iyi bir takım.son hafta aldığı 3-0 lık mağlubiyet ölçü olmamalı.beşiktaş ilk yarı baskıcı sert orta sahasıyla oyunu tutmaya ve duran toplardan gol bulmaya çalısacak.antep ise saldıracaktır.buna mecburlar.bulabileceğimiz 1 gol oyunu farka görürür.aynı kadroyla çıkacağımızı düsünüyorum.
çok zor bir deplasman ama kazanacağımızı düşündüğüm benim de tribünde yer alacağım bir müsabaka.
2 ters 1 düz artık allah ne verdiyse totemlerle tam gaz izleyeceğim maçtır.
oyun planını bozmaz ve böyle sabırlı oynamaya devam edersek alacağımız maçtır.
rakipten daha çok koşarak daha çok isteyerek kazanacağımız bir başka maç.
hızlı ve hırslı oyuncularımızla rakibi bezdirip kazanacağızzz
bilet fiyatları şu şekilde olan karşılaşma;

kale arkası : 10
maraton : 20,
kapalı tribün : 100
gold tribün : 150 tl
benim açımdan sezonun en kritik karşılaşması , bu maçta puan kaybetmessek bence yolumuz açık görünüyor.antep deplasmanları çoğu zaman sıkıntı olmuştur bize.şöyle net bir skorla geçersek tadından yenmez
fernandes in oynaması dahilinde beşiktaşımızın yine kazanacağını düşündüğüm maçtır.
zorlanarak 3-1 kazanacağımız karşılaşmadır. son on dakikada dananın kuyruğunun kopacağı maç olmaya adaydır.
senijad ibricic'in oynamayacağı maçtır.gaziantepspor 4 maçta sadece 1 gol atabildi,o da penaltıdan ibricic ile.zorlansakta bu maçı alacağımızı düşünüyorum.tabii gecen sezonki gibi hakem faciası olmaz 9 kişi kalmazsak.(bkz: 3 ekim 2011 gaziantepspor beşiktaş maçı)
"bir oyuncusu iyi oynar ise onu alırız" korkusuyla izleyeceğim karşılaşma.
yunus yıldırım'ın yöneteceğinden yola çıkarak, ceza sahası içinde herhangi bir cinayet işlenmedikçe penaltı çalınmayacağına kanaat getirdiğim karşılaşmadır.
hırsımızla, tempomuzla, baskımızla, zor da olsa kazanacağımızı düşündüğüm maçtır. ancak ön liberodaki necip ve veli'nin artık daha yaratıcı olup skora doğrudan katkıda bulunmasını bekliyorum. hatta öyle olsun ki fernandes olmayınca da bu konuda sıkıntı çekmeyelim. rahatlıyalım , şampiyon olalım
fernandes oynayacak mı bilmiyorum, oynarsa kazanma ihtimalimiz yüksek, ancak kolay bir maç olmayacaktır diye düşünüyorum.

antep deplasmanı bize ters gelen bir yer,en son orada kazandığımız maç 2 kupalı şampiyon olduğumuz sezonda oynanmıştı. dahası ne zaman antep'te oynasak kısır skorlu,biraz da sıkıcı maçlar olur.* ibricic'in oynamayacak olması bizim için büyük bir avantaj,antep de bu sezon pek üretken değil. savunmamız sağlam kaldığı sürece illaki gol bulacağımızı düşünüyorum.
yarın uzun bir aradan sonra tribündeki yerimi alacağım.yollar var uzun uzun.herşey beşiktaş için.
velinin gol atacağını tahmin ettiğim maçtır.*
  • /
  • 3