22 şubat 2015 eskişehirspor beşiktaş maçı

saat 19:00'da başlayacak olan spor toto süper lig 21. hafta mücadelesi.
2 liverpool maçı * arasına denk gelmesi nedeniyle endişelendiren karşılaşma.
19 şubat perşembe günü liverpool ile 22.05'te karşılaşacak beşiktaş pazar, 14 şubat cumartesi antep ile oynayan fb pazartesi günü oynayacak. sonra "süleyman seba sezonunda beşiktaş'ı bilmem ne". sizin vicdanınızı dürtükleyim ben. koyup geçin, kudurtun diyorum.

es-es kalsın nefes nefese inşallah

edit: maç pazar gününe kondu isyanımı geri alıyorum çünkü perşembe tekrar liverpool maçı var. bu vesile ile de avrupa ligi grup aşamasında perşembe maçı varken pazartesiye maç koyan tff'ye selam ediyorum.
beşiktaş taraftarına ayrılan tribün bilet fiyatlarının 40 tl olduğu maç.eskişehirspor yönetimi bu sefer insafa gelmiş.önceki sezonlarda 100 tl yapıyorlardı bilet fiyatlarını.
eskişehir'in mevcut durumunu düşündüğümüzde rahat kazanmamız gereken maç. ama zeminin kötü olması insanı bir kıllandırmıyor değil.
yeri, zamanı ve zeminiyle bombok bir maç. 1-0 olsun bizim olsun.
demba ba'nın ve gökhan töre'nin ağrıları nedeniyle oynamama ihtimali olan maç. öğleden sonra yapılacak kontrollerin ardından karar verilecekmiş. gökhan töre'nin oynama ihtimali ba'ya göre daha fazlaymış, muhtemelen demba ba riske edilmeyecekmiş.
cenk-serdar-pedro-ersan-motta-veli-atiba-kerim-olcay-sosa-pektemek 11'i ile sahada olacağımızı düşündüğüm maç. akıllar liverpool'da haliyle. töre ve ba'nın riske edilmeyeceğini düşünüyorum. töre ve ba yedek oturup duruma göre sonradan oyuna girebilirler. aslında aynısı ozzie-sosa arasında da yapılabilir ama eskişehir zorlu deplasman. aslında şu liverpool maçları arasına balıkesir maçı denk gelse ne güzel olurdu. beşiktaş'ımın puan kaybı ihtimali en yüksek maçlarından birisidir. inşallah zorlansak da alırız. benim için en iyi senaryo ilk 30 dakikada oyunun 0-3'e gelmesi. bence bunun için bir strateji geliştirilebilir.
fb-trabzon-gs deplasmanları dururken puan kaybı yaşamamamız gereken maçtır. 2 hafta sonra oynanacak fb-gs maçından önce tepelerinde durmalıyız. kaybedenin puan farkını bizimle hesaplaması gerekiyor. eskişehir, balıkesir ve sivas'tan çıkacak 9 puan şart. ona göre oyna kartalım.
liverpool maçı bahane olmadan kazanmamız gereken maç.
beşiktaşımızın beyaz forma-beyaz şort kombinasyonuyla çıkacağı maç. kalecimiz ise yeşil forma-yeşil şort giyecek.
beşiktaş'ın mutlaka ve mutlaka 3 puan alması gereken maç. gs dün üç puanı kopardı, bu hakemlerle fener de garanti yener yarın.

yarışta geriye düşme beşiktaşım. liderlik senin yerin. 1-0 olsun bizim olsun.
cenk gönen - serdar kurtuluş, necip uysal, ersan adem gülüm, ramon motta - veli kavlak, oğuzhan özyakup - olcay şahan, jose ernesto sosa, kerim frei - demba ba onbiriyle çıkacağımız maç. yedek kulübemizde ise günay güvenç, daniel opare, atınç nukan, tolgay arslan, atiba hutchinson, gökhan töre ve mustafa pektemek oturacak.

umarım ilk yarıdan gol veya goller buluruz da demba ba'yı dinlendirme şansımız olur.

edit: kadıköy panteri'nin de dediği gibi demba ba kadodan çıkartılmıştır.
ağrıları artan demba ba'nın yerine pektemek'in kadroya dahil edildiği maç. atiba-franco-gökhan töre ve demba ba'sız kazanırsak muhteşem olur.
yine bir pektemek klasiği ile başladığımız 5.dakikada pektemek kafasına pazar filesini geçirdiği maç.
ersan'ın oyunu bırakıp maçı izlemesi neticesinde 18. dakikada 1-0 geriye düştüğümüz maç. lan oğlum adam fransadan geldi vurdu topa sen nabıyorsun?
güzel gol yiyince ''ama gerçekten güzel yedik ha'' deyip kendimi rahatlatıyorum da, böyle gol yiyince çok acı oluyor be.
bilic'in geçen sezonki pedro tutumunun benzeri olan tolgay tutumu nedeniyle puan kaybetmemiz muhtemel maç. oğuzhan'da bizim göremediğimiz ne görüyor diye soruyorsunuz, biliyorum. bir şey görmüyor. adamın huyu bu.
2. golü yememizin an meselesi olduğu maç. adamlar bizim sahaya çok rahat girip ceza sahasına top atıyorlar. az önce inanılmaz bir gol kaçırdılar.
komple dengemizi kaybettiğimiz maç. sanki kimse orada değil.. marul gibiler, evet evet marul!
hemen yarı olsun, bi' soğuk su çarpsınlar çocuklar yüzlerine. nerede olduklarını hatırlasınlar.
mustafa pektemek'in ilk yarı itibariyle kötü oynadığı maç. çok top ezdi, ayağından kaçırdı.
  • /
  • 2