23 şubat 2012 beşiktaş yönetiminin istifa etmesi

23 şubat 2012 beşiktaş sc braga maçı öncesi taraftarları sevince boğan olay. ama tam böylesi önemli bir maç öncesi futbolcuların konsatrasyonunu bozmanın ne anlamı vardı onu bilmiyorum. "maç sonrası açıklansaydı bok mu vardı acaba" diye düşünmeden de edemiyorum. yine de hayrlı bir gelişme bizim için.

(bkz: yetmez ama evet)
zamanlama olarak saçmalamalarına birşey demek istemiyorum çünkü kendileri zaten beşiktaşın başına gelebilecek en büyük saçmalık.bu istifa inşallah güzel günlerin başlangıcı olur
an itibari ile milliyet son dakika haberde gördüğüm olaydır. keşke taraftarlar olarak "yönetim istifa" yerine "tff istifa" deseydik.. daha başarılı sonuç alabilirdik.
bugünü bayram ilan edebilecek olaydır. hani böyle insanın üzerinden bir yük kalkar, bi huzur, bi rahatlama işte tam olarak öyle bir şeydir.
ilk bakışta çok iyi görünen bir olay ama zamanlama açısından bakıldığında bu kadar olmaz dedirtiyor. takım akşama önemli bir avrupa kupası 3 gün sonra derbi maçına çıkacak. her ne kadar gitmelerini sonuna kadar istesemde şu anda yapılacak iş değil. bir şeyide doğru düzgün yapın be kardeşim.