23 şubat 2016 arsenal barcelona maçı

2015-2016 sezonu şampiyonlar ligi son 16 ilk maçı. türkiye saati ile 21:45'te başlayacak. trt 1'den naklen yayınlanacak.
aynı tarihte ve saatte bir de juventus - bayern münih maçı oynanacaktır.

ya şu maçları neden aynı saate koyuyorlar? bir maçı 1 saat öne çekseler, diğerini de peşine koysalar? insan hangisini izleyeceğini şaşırıyor. tamam şampiyonlar ligi artık bir marka ve belirli kaideleri var ama en azından grup maçları bitip de eleme fazına geçildiğinde yapsalar şunu. ikisi de süper maç. gel de karar ver ne izleyeceğine...
salı gecesini keyifli hale getirmesini temenni ettiğim maç. şöyle hd kalitesinde üst düzey takımların maçını izleyeceğiz. umarım oyun kalitesi de üst düzey olur.
ilk yarısı golsüz biten maç. cüneyt yine dışarıda iyi maç yönetiyor.
ömer üründül'e rağmen güzel geçen maç.
maçın ilk devresinde pozisyon bolluğu olsa da aslında iki takımda kontrollü oynadı. ıniesta ve rakitic'in ön tarafa çıkmaması msn'yi karşıdaki kalabalığın içinde zayıf bıraktı. arsenal ise çok koşarak dar alanda barcelona'nın üretkenliğini kırdı. ama hücumda yanlış tercihler yaptı ve soğuk kanlı oynayamadı.
türk spikerilerin yanındaki ingiliz holiganlar kulaklarımızın pasını siliyor.

ne küfür ettin be moruk!
messi'nin attığı 2 golle barça'nın kazandığı maç.
60. dakikadan sonra ankara'dan anlatılmaya çalışan maç. nedeni:

alıntı--

arsenal-barcelona maçında sürekli hakem cüneyt çakır'a küfreden alkollü bir ingiliz taraftarın sözleri, karşılaşmayı canlı yayınlayan trt, tribünden gelen sesi kısmadığı için sürekli olarak ekrana yansıdı.

alıntı--

ingiliz taraftarca trollenen maç.