24 ağustos 2011 real madrid galatasaray maçı

santiago bernabeu kupası için oynanacak olan karşılaşma. bu maç için önce beşiktaş'a teklif yapılmıştı, ancak uefa avrupa ligi maçımızla çakışması nedeniyle bu teklifi geri çevirmek durumunda kalmıştık. maç, türkiye saati ile 23.30'da başlayacak ve d-smart'tan yayınlanacak.

(bkz: hala madrid) * *
galatasaray'ın kalesinde 5 gol göreceği karşılaşma olacaktır.
(bkz:hala madrid) * * *
ispanyol basınına göre nuri şahin'in ilk defa real madrid forması giyeceği karşılaşma.
galatasaray'ın kalesindeki gol sayısı umrumda bile değil çünkü hala madrid*** dediğim maçtır.
büyük bir keyifle söylüyorum ki viva la real madrid
barcelonalıların bile hala madrid diyeceği maçtır.***
hiç sevmediğim iki takımın maçı.

(bkz: yiyin la birbirinizi)
barcelona ve beşiktaşın da herhangi bir sebeple maç yapmasını niyaz etmemi sağlayan karşılaşmadır. takvim nedeniyle kartalımız oynayamamış, gs kulubüne gün doğmuştur
11. dakikada selçuk inan'ın attığı golle galatasaray'ın 1-0 öne geçtiği karşılaşma.
galatasaray şuan iyi mücadele ediyor.defansın göbeğinde gökhan zan servet çetin ikilisi şimdilik beklenen hataları yapmadı.
golden sonra real madrid facebook sayfasına ''hala galatasaray'' gibi gerizekalıca bir imada bulunabilen insan müsvetteleriyle aynı havayı solumak zorunda olduğum için , utandığım maç durumu.
spikerler az önce şike soruşturmasından bahsettiler,fenerbahçenin şampiyonlar ligine katılamadığını söylediler,şike soruşturmasıyla dünyanın da ilgilendiğini ve dünyanın gözünde küçük düştüğümüzü de görmüş olduk.
real madrid'in, geçen seneki el clasicolar'da gördüğümüz, telaşlı ve kontrolsüz futbolu oynadığı maçtır. dakika 21, durum 0-1 hâlâ.
ispanyollar şaşkın,servet hala sümkürmedi.dakika 25 rma 0-1 gal.
benzema'nın golü ve real madrid 2-1 önde. dakika 51.
galatasarayın avrupaya gidemeyince kendini tatmin etmeye çalıştığı maçtır.
2-1 real madrid üstünlüğüyle sonuçlanmıştır. galatasaray maça iyi başlasa da, r. madrid'in oyunun kontrolünü ele geçirmesi uzun sürmemiş ve bu noktadan sonra da galatasaray'ın ayağına top neredeyse hiç değmemiştir. ayrıca barcelona süper kupa maçları ve bu maçtan sonra hâlâ "ama mourinho savunma futbolu yeaeaa..." demeye kalkanın alnını karışlamak için burada hazır bekliyor olacağımı belirtmek isterim.

(bkz: hala madrid )