25 mart 2013 fifa u20 dünya kupası kura çekimi

saat 19.00'da başlayacak olan kura çekimi.

http://www.tribundergi.com/haber/fifa-u20-dunya-kupasi-kura-cekimi-bugun
http://www.fifa.com/u20worldcup/news/newsid=2040415/index.html
takımımızın, c grubunda kolombiya, avustralya ve el salvador ile eşleştiği kura çekimi. ilk maç 22 haziran'da, hüseyin avni aker stadyumunda el salvador ile oynanacak. detaylar:

http://www.ntvspor.net/haber/futbol/85366/rakiplerimiz-belli-oldu
milli takıma çıkan rakipleri duyunca kura çekiminde yıldırım başganın araya girip hile yaptırdığını düşündüğüm organizasyon. el salvador,kolombia,avustralya ne lan.

el salvador ve kolombiya takımının genç oyuncuları turnuvadan sonra yasadışı yollarla yunanistan üzerinden italyaya kaçmassa eğer tükürün yüzüme.

aynı şekilde ırak ve özbekistan oyuncuları da bu gruba eşlik edip toplu firar organizasyonu yapacaklar.

gizli bir el de ( bu da yıldırım başganın futbolla iç içe olan annesi olabilir) fransa ispanya ve abd yi aynı gruba koydurmuştur. klasik fotomaç başlığınıda atayım da tam olsun (bkz: ölüm grubu ).

neyse;

annesi alman babası hollandalı kendisi caponyada büyüyüp tahazaki simini almıp türkiyeye saat satmaya gelmiş olan şahsım da sormaz mı ulan yavşaklar nasıl dünya kupası bu, nerde almanya , hollanda , japonya .

nerde ulan (bkz: brezilya ) , nerde (bkz: arjantin) lan. ırak'ın ne işi var yıldırım başgan, özbekistan'ın ne işi var ulan.


geleceğin brezilyalı ve arjantinli yıldızlarını görmeyi beklerken ulan şu organizasyona bak.

golden sonra anadan üryan sevinen brezilyalı ve arjanti ablaları izlemek isterken, en güzel taraftar anketinde alman lisa'ya oy atacakken bu ne laaaaağn...

(bkz: türkçe olimpiyatları ) sanki anasını satayım, organizasyona gel bacım...