25 nisan 2018 galatasaray medipol başakşehir maçı

tüpçünün ex aşkı, kebapzede güzeli imparafatoşun çalıştırdığı tırışka takımın; hangi sermayeyle kurulduğu belli olmayan, belediye işçilerinin zorla maçlarına götürüldüğü, hocası yere yatarak puan alma taktiğiyle ünlenmiş uyuz takıma karşı oynayacağı büyük maç. berabere bitsin ve iyi olan beşiktaş kazansın.
mantık başakşehir kazanır diyor, gönül beraberlik istiyor. beraberlik ve galatasaray'ın kazanması halinde, şampiyonluk umutları artacak, başakşehir kazanırsa , beyoğlu yosması ligi 4. bitirir. bu da şampiyonlar ligi için önemli olan 2. lik demek. beraber bitmesini umarak izleyeceğim maç. eğer başakşehir kazanırsa %75 şampiyon olacaktır.
arda turan'ın türk telekom arena'da alacağı tepkiyi merakla beklediğim maçtır.
fetocu orospu evlatlarinin 1-0 onde goturdukleri mac. boyle biterse buyuk avantaj yakaliyorlar. muhtemelen biz de yenemeyiz bunlari bu sene burada.

tum suc kendi takimimizin. yarim saat 10 kisi oynayan, o kadar eksigi olan belediyeye 1 gol dahi atamadik. simdi boyle elimiz belimizde olanlari izliyoruz.

yine de son olarak; ananin ami gavatasaray!!
orospu evladi fetoculerin son dakikalarda 2-0 yaptiklari mac. bunlar kopar gider artik. bu amk belediyesi de top oynamak icin ilk besiktas macini bekler.
beşiktaşın işine gelen iki sonuçtan biriyle bitmiş maçtır, başak yense felaket olurdu.