26 şubat 2012 galatasaray beşiktaş maçı

türk telekom arena'da saat 19:00 da oynanacak olan derbi maçımızdır.
fernandes'in * 9 şubat 2012 beşiktaş gençlerbirliği maçında görmüş olduğu sarı kart nedeniyle cezalı duruma düşüp oynayamayacağı karşılaşma.

hoş oynasaydı meteor düşebilir ya da kıyamet kopabilirdi.
zor ama, olur da fernandes oynamadığı halde iyi oynayıp öne geçersek, 10 kişi bırakılmak veya galatasaray lehine verilecek uydurma bir penaltı vesilesiyle önümüzün kesileceğini düşündüğüm karşılaşma. fernandes derbilerde oynamasın diye mesai harcayan, * bunu da yapar. çok gördük bu filmleri ne de olsa.
avrupa yakasında birlikte izlemek adına bir organizasyon yapılır mı bu maç için acaba..hani olursa boş bi sandalye olur mu?.. 5 ve 6. kategorisi daha ilk gün tükendiği için stada gidilemeyecek olan maç da kendileri.
maçtan önce 'galatasaray efsanelerini anıyor' projesi kapsamında rade zalad'a plaket verilmesi pek yakışırdı galatasaray camiasına.

avrupa yakasında birlikte izlemek derken? var mı öyle bir şansımız? yapalım öyle bir şey ya? bolton'a otobüs kaldır yönetim.
maça kadar beşiktaş'ta çok pis kafayı bulacağım karşılaşma.

allah etmesin ama yenileceğiz gibime geliyor lakin gözümden yaş akmasın istiyorum.
braga maçını yendiğimiz taktirde takıma büyük bir gaz gelip alırsak bu maçı şaşırmamak lazım.
ufak çaplı bir zirve neden olmasın diye düşündüğüm karşılaşmamız. ayrıntılar için takipte kalın. *
tanju'nun özel bir omuzlukla sahaya çıkacağı söylenen karşılaşma.

nah şuraya yazıyorum, son yılların en centilmen maçı olacak.
fırat aydınus'un hakemliğini yapacağı derbimizdir.o adamın adını duyunca bi irkilme yaşıyorum.umarım bu sefer adam gibi yönetir ve haklı galibiyetimizi yaşarız.
bir ankara zirvesi yaşasak fena mı olur dediğim maçtır. ilgililerin duyması ve benle aynı isteği paylaşması dileğiyle.
inşallah yeneriz dilekleriyle çıktığımız karşılaşma.
guti formamın uğurlu geldiğine inandığım fakat beyzade gittiği için q7 formamla takılacağım maç gibi gözükmekte..avrupa yakası dedim ama herkes mi bilet buldu da ses etmiyo çözemedim..gaza gelip yencez tabi leyn diye iddiaya girdim..allah utandırmasın
'üfleyerek ateşinizi söndürmeye geliyoruz' dediğim maçtır.ayrıca 23 şubat 2012 beşiktaş sc braga maçındaki performansıyla manuel henriques tavares fernandes neden ucuz bir sarı kartla bu maç öncesi cezalı duruma düşürüldüğünü herkese gösterdi.'3 atarız 5 atarız,burası arena' diye bik bik ötenlere inat basur ameliyatı yapmamız gereken maç.
quaresmanin ayaklarina bakacagimiz karsilasma
beşiktaş maçlarıyla ilgili nadiren umutsuz konuşan biri olarak çok da umutlanmamamız gerektiğini söyleyebileceğim maçtır.

dünkü maç sonrası* takımda kimde takat kalmıştır bilemiyorum. e rotasyon konusundaki durumumuz, bir haftadır bu maça odaklanmış hazır gsnin yüksek denilebilecek formu, manuel henriques tavares fernandes ve sağlıklı bir sol bek yokluğu da göz önüne alınacak olursa söylemesi ne kadar üzücü olsa da deplasmanda alınacak beraberliği başarı sayacağım karşılaşmadır.
olur da şansımız yaver giderse, mesela gs bir dünya gol pozisyonunu cömertçe harcarsa, biz duran topları çok iyi kullanırsak falan, en iyi ihtimalle yine beraberlikle ayrılacağımızı düşündüğüm maç. ama fernandes'in oynamayacağını düşünce; "duran top yok, adrese teslim paslar yok, oyunu ileriye taşıyan adam yok, ne duruyorsun? havlu atsana." gibi bir resim beliriyor zihnimde ister istemez. umarım bu, sonradan baktığımda utanacağım, ibretlik entrylerimden olur.
carlos carvalhal`ı haklı olarak isyan ettiren maçtır.
kasıt aramakla son derecede haklıdır.
uefa mücadelesinden üç gün sonra çıkacağımız önemli derbidir.
  • /
  • 3