27 eylül 2012 samet aybaba'nın konuk olduğu futbol programı

saat 21.00'da başlayacak ve samet aybaba'nın konuk olacağı ntvspordaki ''%100 futbol'' programıdır. rıdvan dilmen ve güntekin onay'ın sorularını yanıtlayacağı programdır. merakla bekliyoruz.
ilgiyle takip edeceğim program. güntekin onay'ın haber1903'te yaptığı açık yürekli açıklamaları samet aybaba'ya karşı da yapıp yapmayacağını merak ediyorum açıkçası. * bence hiçbir şey söylemeyecek. gençlerin hepsi kötü demişti en son. bakalım görrelim.
quaresma konusunda ne kadar sıkıldığının belgesi olabilecek bir itirafta bulunmuş, "yöneticiler quaresma'ya "sen kontratında indirime gittiğini söyle, aradaki farkı biz öderiz" biçiminde bir teklif sundular, ancak ona bile yanaşmadı." demiştir.

öncelikle hocanın dobra dobra, politik olmadan, siyaset yapmadan konuşması hoştur, hoş olmasına ama böyle bir şey söylenir mi hiç hocam! yöneticileri, ersan'ı ve holosko'yu zor durumda bırakacak bir durum yaratmış olurken, bir yandan da yöneticilerin bir nevi "feda şikesi" teşebbüsünde bulunması da tarafımca hiç hoş karşılanmadı be sözlük.

not: şu mevzuu* bir bitse de rahatlasak toptan.