29 kasım 2015 beşiktaş akhisar belediyespor maçı

23 Entry Daha
sayısız gol fırsatından yararlanamadığımız ve rakibin kalemizde oluşturduğu 3 tehlikenin 2'sini gole çevirdiği maç. 1-0'dan geri dönmek ile 2-0'dan geri dönmek arasında dağlar kadar fark var. yediğimiz 2. goldeki şutu sözlükten herhangi bir yazar karşılasa gol olmazdı. ama tolga'nın ıslıklanmasını hiç doğru bulmadığımı söylemeliyim.

şenol hocanın ikinci yarının başında yaptığı olcay-cenk değişikliğini hiç doğru bulmadım. olcay'ın ilk yarıda etkili oldugunu düşünüyorum, nitekim biri gomez'e biri quaresma'ya iki net pozisyon hazırladı. eğer risk alınacaksa zaten rakip yarı alana geçemeyen bir rakibe karşı beck-cenk değişikliği yapılabilirdi. olcay'ın geçen sezon trabzon deplasmanında sağ beke geçtiğine şahit olmuştuk ve bu bize maçı getiren hamle olmuştu (demba-opare değişikliği). ayrıca sosa çıktıktan sonra topla oynama yüzdemizde ve pas alışverişimizde ciddi bir düşüş olduğunu düşünüyorum. fakat her şeye rağmen iyi oynadık. organizasyonumuz iyi düzeydeydi. 10 maç sonra ilk mağlubiyetimizi aldık. böyle maçlar olacaktır. savunmamızdaki sorunlara çözüm bulabilirsek şampiyonluğun en büyük adayı biziz.

akhisar belediyespor'un stoperi douglao'ya ayrı bir parantez açmak istiyorum. maç boyunca 5 şuta siper olarak çok önemli fırsatlardan eli boş dönmemize sebep oldu. takımı adına kusursuz bir performans sergiledi ama bizi fazlasıyla üzdü.
6 Entry Daha