3 mayıs 2012 beşiktaş fenerbahçe maçı

süper toto süper final'in 4. haftasında kendi evimizde oynayacağımız mücadele.

(bkz: saldır beşiktaşım oley)
ceza nedeniyle kadın ve çocuk taraftarların stadyumda yerini alacağı maçımız.
maça girmeyip; yeni açığın karşısında bulunan reklam panolarının önünde elimde biram kulağımda radyo dinlemeyi düşündüğüm maç. eğer gerçekleşecek olursa düşünceme ortak olmak isteyen mesaj lambamı yakabilir.
yalnız,maç kadıköyde.

edit : 29 nisandaki maç ile karıştırdım. doğrudur,maç inönüde.
elimizde bilet olmasına rağmen,stada giremiyeceğim fakat galibiyete inandığım maç
sözlükten maça gidecek olan hatun kişiler var mı acaba dedirten maçtır.. her ne kadar bu kadınlar tribüncülüğü bilmiyor dense de, takım kötü durumda olsa da, play-off'un da federasyonun da ecdadı sövülse de sözkonusu olan inönü ve beşiktaş be kardeşim...
kapalı en altta yerimi alacağım maç , aksi bir durumda sahaya fırlama görevimi başarıyla yerine getirmek istiyorum *
maçın düdüğü fırat aydınus.
eğer bu maçıda kaybedersek gerçekten yazıklar olsun artık.ulan onur ve gurur birazcık varsa çıkıp şu adamlara gereken cevabı veriirsiniz sahada.
saat 20.00 de başlayacak maçımız.
futbolcuların "e artık kazanma vakti geldi yapacak bişe yok" demeleri gereken maçtır yoksa les ferdinand'la aynı kaderi paylaşacaklardır
stad biletix gişesine göre biletleri bitmiş olan maç
tedbirli olarak pfdk'ya sevkedilen rüştü reçber'in forma giyemeyeceği maç. cenk gönen'in de oynayıp oynamayacağı belirsiz. kalede umut kaya ile çıkabiliriz bu maça.
bilet dağıtımıyla alakalı tuhaf bir durumun yaşandığı maçtır.
kapalı biletleri bitti deniyor ama birçok kartal yuvasına kapalı bileti ulaşmamış zaten..yeni açık biletler isei dün dağıtıma çıktı ve bu sabah bitti denildi ancak haber sitelerinde maça ilgi az deniliyor..
seyirci sayısı ile ilgili olarak enteresan bir durum yaşanacak gibi…
bilet dağıtımı konusunda enteresan olayların döndüğü maçımız. kulübe yazdığım maile henüz bir geri dönüş alamadım. şayet alırsam sizlerle de paylaşacağım.
artık simao'nun oynamaması gereken maç,

yeter artık lan. bi adamın tek bi olumlu hareketi olmaz mi ya maç boyunca? ekrem oynasa bunun yerinde, en azından şut falan çeker bunda o da yok!
bilet bulabilirsem gideceğim maçtır.
şanssızlığımızı yenip fenere takacağımız maçtır.
şimdi fenerbahçelilerin en üzülmesi gereken zaman aslında.... ne mahkemeden, ne uefa dan , ne de insanların vicdanlarında aklanabildiler, siyasetin kirli oyunları ve buna çanak tutan tff kararı ile düşmekten kurtuldular.... asıl şimdi fenerbahçe şike yapmamıştır diye düşünenler, aslında bal gibi şike olduğunu anladı... evet küme düşmediniz, belki puanınıda silinmeyecek ama bundan sonra tüm sporseverlerin gönlünde ilelebet şike yapmış ve siyasiler tarafından kurtarılmış bir takım olarak kalacaksınız...
almeida'nın cezasının son bulacağı ve ilk 11'de oynaması gereken mücadele.
  • /
  • 3