6 maç seyircisiz oynama cezası ağır

nihat özdemir beyanatı. 12 mayıs 2012 fenerbahçe galatasaray maçı sonrası çıkan olaylar için, fenerbahçe ye verilen 6 maç seyircisiz oynama cezasını değerlendirirken kullanmış. bir de eklemiş, bir iki maça ineceğine inanıyorum. inanmaktan öte, kararları biz veriyoru desene be adam
(bkz: adam haklı beyler)
bursaya verilen 5 maçlık ceza , hoop deyip 0 evet yazı ile sıfıra indirilince, bu utanmazlarda 1-2 maça iner diyor.burası türkiye burda adalet yok. herşey olur bu ülkede hiç bir şey şaşırtmaz beni.
tahkim kurulu'nun kaldırma kuvveti prensibi gereğince 2023 yılına kadar ertelenmesini beklediğim cezaya konu olan beyanat.
bize stad dışında yaşanan olaylardan da ceza verildiğini hatırlatıp verilen cezayı az bunlan nihat özdemir i bir kez daha anmama vesile olan beyanatı.
beyanat değil talimattır. "fikstürü de, önemsiz bir maça denk gelecek şekilde ayarlatırız, bitti gitti." demediğine şükretmeli.
tahkim kurulunun da vereceği beyanattır.zira an itibariyle trabzonspor'a verilen 4 maç seyircisiz oynama cezasını 3 maça indirmişlerdir.söz konusu beşiktaş olsa tahkimde tam tersi olur ceza daha da artardı.sizin adaletinizi...
an itibariyle tahkim kurulunun verdiği beyanattır.6 maç ceza 5 maça indirilmiş.sezon başlarken hepsini silersiniz bursaya yaptığınız gibi.