7december.org

illuminati olduğu iddia edilen grubun geri sayım şeysinin bulunduğu sitedir. metin şu şekildedir;

---------------ayırıcı---------------
wake up human race.
all of us are the brothers and the sisters. we have the power to finish all of the wars and the darkness. ıf we do not wake up, we will be too late and the darkness will arise...
---------------ayırıcı---------------

başlığa türkçe bir yorum bulamadığım için başlıksız çeviri;

---------------ayırıcı---------------
hepimiz kardeşiz. tüm savaşları ve karanlığı bitirebilecek gücümüz var. eğer uyanmazsak, çok geç olacak ve karanlık oraya çıkacak.
---------------ayırıcı---------------

gördüğünüz gibi mesaj,korkulan şekilde 'hepinizi kıyımdan geçireceğiz oğlııım' şeklinde değil aksine tam bir küçük ibo havasında 'hepimiz brotherik,sisterik' havasında.

o zaman;
geri sayım bitince sayım bitince sitede 'hepimiz kardeşiz' türküsünün youtube linkini veya direk gömülü youtube playerini görmemiz muhtemel.

(b: ekleme); ayrıca tamamen serbest çağrışan bir fikirle;sitenin iletişim kısmına 'illuminati ortaya üçlü çektir kartala' şeklinde bir sayım daha açmasını rica edebiliriz sanırım.

(b: ekleme2):şöylesi bir video ile de final yapabilirler;http://tinyurl.com/y42npfp
sayımın bittiği sitedir.tahmin ettiğim gibi video koymadılar,onun yerine geleceğe dönüş 3 filmininde ki paradoksu yaşattılar bize şu sözlerle; (b: this is not our destiny). yada bülent ersoy ekolüde olabilir tam emin olamadım.

bununla beraber 21december.org diye yeni bir sitede açtılar;bu sitenin korkutucu yanı ctrl+a kombinasyonunun dahi işe yaramaması ve sitenin komple karanlık olmasıdır. bu seferde godfatherdan bir aforizma bekliyorum haydi hayırlısı.

(b: ekleme);7december.org birşeyi başardı en azından bizim için,(b: illuminakoyim) deyimini çıkardı.
türkler tarafında hack'lenen sitedir.türklerle şaka yapılamayacağını göstermiştir.
türkler tarafından hacklenmemiştir. alan adı* zaten hali hazırda türkler tarafından satın alınmış olan bir domaindir. 7december.org adresinde whois çektiğiniz zaman* adresin satın alındığı firma isimtescil olarak görünmekte. ip lookup yaptığınızda ise benim de hali hazırda bir sunucumun bulunduğu istanbul, metrocity konumlu radore datacenter'daki sunuculardan birinin ip adresini vermekte. yani bu da sitenin türkiye kaynaklı olduğunun kanıtıdır.

bazı malların dünyayı yöneteceklerine inandığı tipler gelip koskoca web sektöründe türkiye kaynaklı ve en dandik firmalardan biri olan isimtescilden mi alacak domaini? siteyi barındırmak için dünyada teknolojileriyle, internet çıkış kapasiteleriyle türkiyenin total çıkış kapasitesi karşılaştırılamayacak verimerkezleri varken gelecek istanbul'un göbeğindekini seçecek. bırak allasen.

bu hack davası ise egosunu şişirmek isteyen bir ergenin olayıdır. kendi sitesini hackledi yani* altta twitter linkini vermeler falan tamamen kendi çapında yaptığı bir oyun açıkçası. bu da şahsın değil hacker, lamer'in teki olduğunun göstergesi. söz konusu arkadaş twitter hesabında php & linux yazmış ancak milleti yediği sitesini de windows sunucuda barındırmış. buradan kendisine bu ne yaman çelişki beyim? demek istiyorum.

sonuç olarak tamamen insanları kandırmaya yönelik olan illuminati.org'un insanlari kandırmaya yönelik olan türkiye ayağı. kanmayınız.

imza: xonar