8 haziran 2012 anadolu efes beşiktaş milangaz maçı

final serilerinin eşit gitmesi durumunda oynanacak olan mücadele. oynanacak olursa sinan erdem spor salonu ev sahipliği yapacaktır.
saat 20.00 de başlayacak mücadeledir.
5 haziran 2012 beşiktaş milangaz anadolu efes maçı'nı alıp seriyi 3-1 yapsak bile oynanacak maçtır. zira final serisinde 4 galibiyete ulaşan takım şampiyon olacaktır.
3-1 lik seri sonrası kazanarak şampiyonluğumuzu ilan edeceğimiz maç.

(bkz: şampiyon beşiktaşım ne istersen iste benden)
şampiyonluğumuzu sinan erdem'de kutlayacağımız, son dakikada sinan erdem'e alınan maçtır. aslında daha hoş olmuş bence
biletler serinin diğer maçlarına oranla %100 oranında zamlanacak diyolla. bunun tek olumlu yönü böyle yapılırsa büyük olasılıkla beşiktaş taraftarına tamamen açılacaktır salon.

yazık lan adamlara, turdan umudu kesmişler bari 3-5 yolumuzu bulalım derdindeler.
sözlükten gidecek kişilerden haber beklediğim mücadele. bi bilet alım ricam olacakta
tahmin ediyorum sözlükteki herkesin gideceği maç olacaktır. kanımca kapılar beşiktaş taraftarına açılacaktır.
muhtemel serinin son maçı olacaktır ve dünya alem 3 kupalı şampiyon'un önünde saygıyla eğilecektir,yani sonuç olarak şampiyonluğa son 1 adım kaldı.
kesinlikle gitmek istediğim maçtır.
edit:ne ballı adamım lan.biletix'e 12,30'da gittim.bi çıkmıs mı çıkmamıs mı kontrol edeyim diye.tam o anda haber geldi,yarım saate çıkıyo diye.yarım saat sonra 2 tane bilet alıp çıktım.bir tanesini arkadasıma verdim.yarın ordayım.gidenler ulassın beraber izleriz.
anadolu efes spor kulübü'nün türk basketbolunun gelişmesi adına önemli bir adım atmak için , ev sahibi olacağı sinan erdem spor salonu'nun kapılarını tüm beşiktaşlılara açması gereken müsabaka.
malesef anadolu efes spor kulübü'nün tüm taraftarlarımıza açılmasına izin vermediği müsabaka.
beşiktaş taraftarına 4300 bilet ayırılan, 10 bin koltuğun boş bırakılacağı karşılaşma.
çok açıktan, efes tribünlerine sızmayı teklif ettiğim maç
bir grup beşiktaşlı'nın, efes tribününden bilet alarak içeriye gireceği karşılaşma. aralarında ben de varmışım. biz öyle duyduk. *
fenere kapılarını açan sözde beşiktaşlı başkanı olan klüp tarafından, takımımız taraftarına 4300 kişi yer ayrılan karşılaşma.normalde biletiz efes taraftarına satılan tribünlerde beşiktaş tarafatarının olmasını yasaklıyor ancak bu sayı 10.000 leri bulursa kimse birşey yapamaz .bence beşiktaş taraftarı bu konuda örgütlenmelidir.
efes tarafından nasıl bilet alınabilir? sorusunun cevabını aradığım karşılaşma. sözlük yardım etse ne güzel olur hani *
o salonda en az 10000 bjk linin olacağı karşılaşma. efes cardlılar efes tarafından bilet alabiliyor. ama geçen maçta olduğu gibi o tribünlerinde büyük çoğunluğu bizlerden oluşacaktır.
biletixi beklemeden teee tuzlalardan kalkıp gişelere dayanmak istiyorum sözluk. peki ya gişelerde satış başlamamışsa? bu konuda beni aydınaltacak bir beşiktaş aşığı aranmakta.
31 mayıs'taki maç sinan erdem'deydi. bileti aynı gün öğlen 4'te gişeden almıştım. deste deste bilet mevcuttu bu saatte. daha yeni satışa çıkmıştı. 8 haziran'daki maçın biletleri de bu şekilde satışa çıkar diye düşünüyorum. biletin üstünde düzenlenme tarihi 30 mayıs yazıyor. yani biletlerimiz yarın basılacak. maç günü de gişeden alabileceğiz.
  • /
  • 5