9 kasım 2012 beşiktaş bursaspor maçı

saat 20.00'de başlayacak olan, spor toto süper lig 11. hafta maçımız.
renklere bezenmiş futbol federasyonumuzun, cuma gününe koymaktan sakınmadığı maçımızdır. mersin maçının ardından, yine, bir süre hasret kalacağız beşiktaşımız'a anlaşılan.
karşılaşmanın bilet fiyatları şu şekildedir kapalı üst 125tl

kapalı alt 110tl

yeni açık 35tl

eski açık 30tl

e.açık rakip 30tl

rakip takım biletlerinin çıkışı ilginç.mutlak il güvenlik kurulu kakarıyla bursaspor taraftarına yasaklanacak maç.
umarım galip geliriz ihtiyacımız var
cuma akşamına konulması büyük işgüzarlık olan maçımız.
ulan cuma akşamına sivas-eskişehir maçını koymuşsun zaten, madem bir maç daha koyacaksın karabük-ibb maçını koy. çatır çatır oynanacak maçı cuma akşamına alıyorsun. bu nasıl bir hırtlıktır ben anlamadım arkadaş.

ayrıca büyük ihtimalle yeni açık'tan izleyeceğim maçtır,çocukluğumuzda topaç çevirirdik,hey gidi. bu maç da güzel bir nostalji olacak işte,o yüzden kaçırmayın.

batalla,pinto,belluschi,sestak gibi oldukça etkili oyunculara karşı savunmamızın ciddi bir sınav vereceği maçtır ayrıca.
futbolcularımızın 4 kasım 2012 beşiktaş mersin idmanyurdu maçı ile aldığı galibiyetle daha inançlı çıkacağına inandığım maçımız.

(bkz: merdivenden yukarıya kaçanlar)
3 atıp sonrasında ertuğrul sağlamın hayat devam ediyor açıklamasını beklediğim maç.
cuma akşamına ve saat sekize konulması inanılmaz mantıklı karşılaşma.

hangi tribünde yerimi alacağımı henüz kestiremedim ancak her hafta içi maçı olduğu gibi bu maçta şairlerde tek başıma bira tuzlu fıstık keyfinden sonra stada gideceğim. gayet mutlu oldum yahu.
felaket tellallığı yapmak istemem ama sahaya atlayan embesil yüzünden cezanın saha kapatma olarak geri döneceği ihtimali olan karşılaşma

(bkz: ağzını hayra götünü bayıra aç)
çarşı'nın kapalıda mı yoksa e.açıkta mı olacağını merakla beklediğim maç!
ceza almamızın söz konusu olmadığı maç. ayrıca sezonun en kritik maçı. zira bu maçı alırsak antalaya deplasmanına büyük moral ile gideceğiz ve bir hafta sonra akhisar konumuz olacak yani 4 hafta 12 puan olablir.
mersin idman yurdu maçında iki sarıyla kırmızı kart gören genç oyuncumuz (bkz: oğuzhan özyakup)' un oynayamayacağı karşılaşmadır.

ayrıca işe bağlı olmak kaydı ile %95 gideceğim maçımızdır.
üst üste 3.kez kendi sahamızda oynayacağımız maç.***
yeni açık biletimi edindiğim maç. hafta içi trafiğini de düşünerek 5, 5:30 gibi semtte olacağım, yazarlar da bana ulaşsın organize olalım diyorum.
5 kasım 2012 fenerbahçe ülker beşiktaş maçında içimde biriken öfkeyi dışarı atmak için sabırsızlıkla beklediğim maç. gidelim de "merdivenden yukarıya kaçanlar" falan diye haykıralım, kendimize gelelim. insanı zorla holigan yapıyorlar. ayrıca bursaspor bu akşam kasımpaşa'ya yenildi ve 2 puan farkla 2 sıra arkamızda, 9. sırada bulunuyor.
meteroloji müdürlüğü yetkililerine dayanarak söyleyebilirim ki yağmurun yağmayacağı ve deniz tarafında ki kalede yerimi alacağım maç.
öncesinde bursaspor seyircisinin bol bol atıp tutacağı maç olacaktır yüksek olasılıkla. yine truva atı geyikleri yapılacak, asma-kesme edebiyatı sahnelenecek ve sonucunda bir halt çıkmayacaktır.

maça gelince; son dönemde yakalamaya başladığımız olumlu hava ile 3 puanı alacağımızı düşünüyorum ben. ligin üstündeki yarıştan kopmamak adına da önemli bir maç olacak. oğuzhan ve fernandes ikilisi gününde olursa çok rahat kazanırız bence.

edit: oğuzhan cezalı bu maçta, uyarı için dingoc'a teşekkürler.
bu sezon gideceğim ilk maç. ayrıca çok baskılı bir oyunla kazanarak seriye devam edeceğimiz maç.
ayrıca saat 6'da biten işten nasıl yapsam da 5 gibi kaçsam, gebze'den beşiktaşa ulaşıp, atmosfere dahil olsam diye düşündürten maçtır.
  • /
  • 3