abdullah avcı

  • /
  • 6
avrupa maçlarına yedek çıkıp ülke puanının anasını ağlatırken, sanki üzerine düşen görevleri eksiksiz yapmış gibi bir de maça atanan hakemin avusturyalı olması manidar diyen vizyonsuz avrupa puanı katili vatan haini.
beşiktaş'ın quaresma temelli hedefsiz yan orta oyununun nasıl etkisiz hale getirildiğini ve aslında bu oyunun ne kadar verimsiz olduğunu anlatan teknik direktör.
https://twitter.com/ozgenonur/status/947197094829445120
uzun uzun yazmaya gerek görmüyorum. beşiktaşta başarısız olacağını düşündüğüm yeni teknik direktörümüz.
4-2-3-1 sisteminden beşiktaş takımını kurtaracaksa bile belli bir katkısının mutlak olacağı direktör.

geçen iki sezonda bu saplantı ve başka taktik yokmuş gibi medel'i 8 numara oynatmaya çalışan hoca yüzünden dikiş tutturamadık
en büyük handikabı takımı fikret orman başkanlığı döneminde çalıştırmak olan teknik direktörümüz. bu kulübün şenol güneş dönemi de dahil teknik direktör sorunu olmayıp her zaman yönetimdeki sorunlar yeni sorunlara yol açıyordu. 4 hafta sonunda beşiktaş gibi bir takımın 4 puanda kalmasının belki de en ufak kısmı abdullah avcı'ya yazar. takımın kötü gidişatı karşısında ilk hedef haline gelebilecek olan kişi olması ihtimaline karşın sonuna kadar arkasında durulması gereken kişidir bence.
söylesene bize hocam!
takım niye oynamıyor?
iyi bir teknik direktör olmasına rağmen hala takımda uyum sağlayamamıştır. umarım bu akşamki derbi güzel geçer.
vasıfsız bir hoca. asla beşiktaş kalibresinde değil. galatasaray derbisi kazanıldı ve takıma bir moral geldi lakin kendisi ile asla devam edilmemeli. sergen yalçın ile bu sene dahil olmak üzere 3 yıllık sözleşme düşünülebilir. kendisi bu sene için bunu kabul etmez ve önümüzdeki sezon başlamak isterse bu sezon sonuna kadar samet aybaba, mehmet özdilek, gibi isimlerle devam edilebilir.

ayrıca:
#371571

zamanında bilic denen çapsız hayduta çok salladık ve eksi yağmuruna tutulduk. avcı, bilic'in türk versiyonu bir loser. beşitkaş kulübüne adım attırılmamalıydı. yukarıdaki entry'de görüldüğü üzere çook yıllar önce şenol hocanın ismini zikretmiştik ve geldiğinde beşiktaş'a büyük başarılar yaşattı malumumuz olduğu üzere.
  • /
  • 6