adem ljajic

3 şubat 2019 antalyaspor beşiktaş maçı'nda geldiği günden beri en iyi oyununu oynamış futbolcu. tabi etrafında oynayan oyuncu grubununda etkisi var. sorumluluk almaktan kaçıyor demiştim ama dün için saha içi liderliği ele aldı araya salışlar dönüşler frikikler falan larin biraz becerikli olsa 2-3 asist fazladan yazardı.
2. delgado vakıası. beşiktaş'ın topçusu değil bana göre.
erken şişirilmemesi gereken sırp futbolcu. hele bi bu seneyi istikrarlı bir şekilde tamamlasın sonrasında notumuzu veririz. ancak potansiyeli olduğu bir gerçek. umarım bunu sahaya da düzenli yansıtır.
adem jajićl, sırp futbolcudur. beşiktaş'ımızın önemli oyuncularından bir tanesi olan jajićl'in sözleşmesi 30.06.2019 da bitiyor fakat sözleşme uzatılması beklenen oyuncularımızdan biridir.
son dönemlerde beşiktaş'ı sırtlayan futbolcudur kendisi. 7-2 kazandığımız 8 nisan 2019 çaykur rizespor beşiktaş maçıda kariyer maçını oynamış, karşılaşmayı 2 gol 3 asistle tamamlamıştır.
ideal bir beşiktaş kadrosunda oynayabilecek oyuncu değildir. şuan bu zayıf kadro içinde eli yüzü düzgün gözüktüğü için büyük bir yanılgı vermekmedir.
geçtiğimiz sezona nazaran bu sezon* yokları oynayan, sürekli itiraz edip gergin tavırlar sergileyen futbolcu. toparlanması şart.
  • /
  • 2