ağlarken gülebilen gülerken ağlayabilen insan

manyaklık da son nokta.
lanet bir ikizler burcu olması da muhtemel.
not:ikizler burcuyum.
içinde çok şey biriktirmiş ve fazlasıyla dolmuş bir insanın ruh hâlinin tanımıdır. ayrıca tam bununla ilgili başlık açmayı düşünürken, rastgele butonuna basıp bu başlıkla karşılaşmam biraz ürkütücü oldu. "acaba nasıl ifade etsem" dediğim anda bu başlıkla karşılaştım.

(bkz: in telepati we trust)

eğer yeterince dolduysanız ve ayarlarınız yeterince bozulmuşsa; dünyanın en aptalca şeyi yüzünden gülme krizine girip katıla katıla gülebilirsiniz. o kadar çok gülersiniz ki gözünüzden yaş gelir; katıldıkça o katılmalar hıçkırığa, kahkahalar ağlamaya dönüşür. yanınızda birileri varsa, onların şaşkın bakışları arasında gülmekten ağlamaya geçiş yaparsınız ve onlar bunun hangi arada olduğunu anlayamazlar. hatta bir süre, gülüyor musunuz ağlıyor musunuz emin olamazlar. işte öyle bir ruh hâlidir.
kendini şarkılara vermiş ağlamaklı olurken bianda okuduğu yada gördüüğü şeye gülen insandır.aslında gülerken içinde ne fırtınalar kopar kimse bilmez.gülmek aslında içindeki fırtınanın dışa vuruşudur belkide


edit: *
ruh halini kendi bile anlayamaz o insan. tam iyi olduğunu hisseder, aklına bir şey gelir ve o an bütün mutluluğu gider. paramparça olur sanki her şey. ya da tam tersi olur bunun. zarar gelmez, geçer. bu da geçer ameka.
karmaşık duygular yaşayan insandır. sağ gösterip sol vurması muhtemeldir.