ahmet kavalcı

beşiktaş futbol komitesi üyesi, az önce rangnick ile ilgili yaptığı açıklama ;

---------------alıntı---------------
"rangnick'e teklifimizi yaptık, oda bize sağlık sorunlarından dolayı gelemeyeceğini ve üzgün olduğunu iletti. başka teknik adamlar ile görüşmelerimize devam ediyoruz." dedi.
---------------alıntı---------------
---------------alıntı---------------
bu hafta için hocamız kesinleşecek. tigana kesinlikle listemizde yoktur. bu konuda çıkan haberler asılsızdır. yerli ve yabancı hocalarla görüşmelerimiz devam ediyor.
---------------alıntı---------------
bir kaleci , bir de stoper transferi yapacağımızı söyleyen yöneticimiz. ayrıca tomas sivok'tan geri dönmesi için haber bekliyormuşuz.
beşiktaş ın abdurrahim albayrakı olma yönünde emin adımlarla ilerleyen karadenizli, iş adamı, yönetici
hugo miguel pereira de almeida yine gitmek istediğini yinelemiş buna cevaben,siz nasıl ödemeniz geciktiğinde uefaya başvuruyosunuz herkesin sorumluluğu var.öyle istediğiniz zaman çekip gidemezsiniz, ben senin bu dediklerinden sakatlığının da gerçek olmadığı kanısına varıyorum sözleriyle malum futbolcuya çıkışan yönetici.
7 ekim 2012 fenerbahçe beşiktaş maçı öncesi beşiktaş futbol takımına moral yemeği düzenleyen yönetici
http://www.bjk.com.tr/tr/haber/53376
http://www.bjk.com.tr/tr/haber/54463/
bu akşam saatlerinde fikret orman'la beraber yurt dışına çıktığını okuduğum beşiktaş yöneticisi. muhtemelen teknik direktörle dönecekler.
slaven bilic ile ilk karşılaşmalarında adamın koltuk altını koklamıştır. *

http://s1.directupload.net/images/130629/8ty7m3cw.swf

*
yalanda sınır tanımayan bir yönetici, bir gün ronaldinho'ya teklif yapıyor, öbür gün "adebayor" diyor, sonra ağzını açmıyor ve bir anda eneramo transfer ediliyor. bu adamda ağız ishali gibi sürekli konuşuyor ve sürekli yalan söylüyor. atmakta sınır tanımıyor ama söyledikleri tamamen hayal ürünü şeyler.
istifa edebileceği dedikoduları ortalığı saran yönetici
sezer öztür ve ibrahim toraman arasındaki kavga ile ilgili şunları söylemiştir:

-- spoiler--

gece saat 03.00'da tesislere geledik. hocamız bilic sabah antremanı dolayısıyla herkesin tesislerde kalmasını istedi. saat 04.00'ı gösterdiğinde olayın yeniden alevlendiğini seslerle duydum. gördüğümüz tablo iki oyuncunun birbirlerine tekme tokat saldırmasıydı. olayı yine yatıştırdık. ancak kavgada yine üçüncü perde açıldı rejenerasyon çalışmasında iki oyuncu beşiktaş gelenek ve göreneklerini aşarak sanki iki kavga yaşanmamış gibi yeniden birbirine girdi. teknik heyetin "huzuru bozuyorlar" gerekçesini göstererek sundukları rapor sonrası biz de yönetim olarak gereğini yaptık ve ibrahim toraman ile sezer öztürk'ü kadro dışı bıraktık. bu açıklama nettir. olay hakkında daha fazla spekülasyona gerek yoktur.

-- spoiler--

beyefendi konuşmuş, almeida ve fernandes %80 kalırmış da, yılbaşına kadar belli olurmuş... haziran ayında 1 haftaya biter diyordu. ulan ne adamlara kaldık valla, iki tane ıskarta adamın götünü öpmekten başka bişey bildikleri yok. bu adamların devre arasında falan da transfer yapma şansları yok. fikret başkanın sazı eline alma zamanı geldi de geçiyor.
#325106
spoiler--

televizyona çıkıp açıklama yapacağından haberimiz yoktu. böyle bir açıklama yapması sürpriz oldu ve bizi çok mutlu etti. tamamen kendisi istedi konuşmayı. biz bu açıklamalardan bizimle oturup sözleşme imzalamak istediği sonucunu çıkardık

spoiler--

#332992
spoiler--

brezilya ile aramızdaki saat farkından dolayı faksladığımız belgelerin değerlendirilmesi biraz zaman alabilir. sözleşmeyi imzalayıp faksladığımızda brezilya'da saat daha sabahın 5'iydi. bu yüzden bir karışıklık yaşanmış olabilir. biz botofago'dan gelen sözleşmeyi aynen imzaladık ve geri gönderdik. bu konuda herhangi bir sıkıntı yok. karşı tarafın bunu onaylayıp işleme koymasından sonra lodeiro'yu türkiye'ye getireceğiz

spoiler--

trabzonspor maçı sonrası beyaz tv'ye transfer yapacaklarını söyleyen yönetici. ulan bir gün konuşma be adam !
(bkz: konuşmazsa ölecek hastalığı)

durmaksızın konuşurum beni kimse tutamaz
reklamımı yaparım taraftar karışamaz
lescott da olmazsa dany'den konuşurum
kimseler beni susturamaz.
ya bir sus be kardeşim ağız ishali misin? beyin fakiri misin ? halen çıkmış fernandes imzayı atarsa kalır falan filan diyor. sonra neden önder özen'e karşı çıkıyorsun diyorlar. bu yapı içerisinde sportif direktör falan olmazzzzz, değil önder , beckanbauer gelse nafile. yani göz boyamadır. ahmet kavalcı, ahmet nur çebi ve sportif direktör, bir cümle içerisinde bile sakil duruyor.
alıntı--

“futbolcularımızı tebrik ediyoruz. oyuncularımıza her şeyi öğretiyoruz ama sahada kaç kişiyle mücadele ettiğimizi bir türlü öğretemedik. emeklerimize yazık. penaltımız verilmedi. beşiktaş biraz hareketlenince hemen bizi sindiriyorlar. mhk’yı eleştiriyoruz. kaçtır bizim maçlarımıza tecrübesiz hakemleri vermeyin diyoruz. şampiyonlar ligi’ne gitmeye çalışıyoruz ama bize karşı hep aynı hatalar yapılıyor. bundan sonra maçlarımıza tecrübeli hakemlerin verilmesini istiyoruz.”

alıntı--


  • /
  • 2