ahmet nur çebi

24 ocak 2016 trabzonspor beşiktaş maçında yağan kar için; 40 yıldır trabzonda böyle kar görmedik diyen yönetici
"derbide kötü oynadık" söylemlerine katılmadığını söyleyen 2. başkanımız.

alıntı--

çebi, "o kadar kötü oynadığımız maçta kadıköy'de 6-7 gol pozisyonu yakalıyorsak, demek ki iyi bir takımız. o pozisyonlardan biri veya ikisi gol olsa şimdi bambaşka şeyler konuşuyor olacaktık."

alıntı--

.
fikret orman 3 dönemi tamamlayınca, kendisini başkan olarak görmek isteyeceğini düşündüğüm yönetici. fikret orman'ın ise başkanlık koltuğunda anç'yi görmek istemediğini tahmin ediyorum.

kaynak: yok.
gökhan töre'nin geleceği ile alakalı konuşan 2. başkanımız.

--alıntı--

ntv spor'a konuşan çebi, west ham united'in gökhan için sadece kiralama talebinde bulunduğunu aktarırken, ingliz ekibine olumsuz yanıt verdiklerini açıkladı.

sezon öncesi transfer çalışmalarına devam eden beşiktaş, bir yandan da oyuncularına gelen teklifleri değerlendiriyor. bugüne kadar en ciddi teklifi gökhan töre için alan siyah-beyazlılar, westham united'in kiralama isteğine olumsuz yanıt verdi.

beşiktaş ikinci başkanı ahmet nur çebi, ingiliz ekibinin yaklaşık 1 ay önce gökhan için teklifte bulunduklarını doğrularken, "oyuncumuz için belirledikleri rakamı bize iletmelerini istedik. bir süre sonra gökhan'ı kiralamak istediklerini cevabını verdiler. bu teklifi geri çevirdik. gökhan'ı kiralama gibi bir düşüncemiz yok. yeni bir teklifle karşımıza gelirlerse yeniden oturup konuşuruz." şeklinde konuştu.

--alıntı--
--alıntı--

vodafone arena'daki ilk 10 dakikada 4 yıl gözümün önünden film şeridi gibi geçti. icra memurları, avukatlar... tuhaftım.

--alıntı--
--alıntı--

süper kupa finalinden elde edilen gelirin şehit ailelerine bağışlanmasına katkı sağlayan çebi: ''bu tür fikirler sadece bir kişiden çıkmaz. biz bir yönetim kuruluyuz. hatta bu az bile keşke daha fazlasını yapabilsek.'' dedi.

transfer politikasını değerlendiren çebi: ''13 ağustos'ta süper kupa var. tabi ki geçen senenin şampiyonu olarak bu kupayı kaldırmak istiyoruz ve bizim kaldırıcağımıza inanıyorum. takımın hazır olup olmadığını hazırlık maçlarında gördük. transferleri de tam tamamlamış değiliz. ama sayın başkan'ın da dediği gibi nokta atışları yapmak istiyoruz. çünkü transfer bedelleri artık çok büyük yapılan en ufak bir yanlışlık en az 1 milyon dolar beşiktaş ödüyor çok hassas ve titiz olmak zorundayız. gecikmelerin arkasında yatan konu ise en iyisini en ucuza alabilmektir ki beşiktaş'a katkısı olabilsin.'' dedi

transferlerin zamanı geldiğinde açıklanacağını dile getiren çebi: ''transferler enteresandır ancak bittiğinde açıklanır. gomez transferi olduysa herkes bunu olduğu gün öğrenecek. bugünden transferde ki niyetlerimizi, yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı konuşmanın hiçbir anlamı yok. bu taraftarımızı beklenti içine sokar. beşiktaş taraftarlarına yanlış bilgi vermeyi, ben saygısızlık olarak değerlendiriyorum. transferler bittiğinde açıklanır.'' dedi.

jose sosa'dan vazgeçmek istemediklerini dile getiren çebi: ''sosa'nın şu anda ki fikri gitmek, bizim fikrimiz ise kalması. dolasıyla şu anda bir uzlaşma sağlanmış değil. o bizi ikna etmeye çalışıyor, biz onu ikna etmeye çalışıyoruz. inşallah biz onu ikna edebiliriz. net bir şey söylemek çok zor. ama herkesin öncelikle şunu bilmesi lazım ki sosa'nın bizimle devam eden bir kontratı var. şu anda beşiktaş'ın futbolcusudur. biz git demeden hiçbir yere gidemez'' dedi.

stoper arayışlarını sürdürdüğünü dile getiren 2. başkan çebi: stoper transferi gizli saklı bir şey değil. biz baştan beri stoper arıyoruz ve konuda ki çalışamlarız da devam ediyor.'' diyerek sözlerini tamamladı.

--alıntı--
http://www.kartalsozluk.com/sozluk.php?t=%23443158
beşiktas jimnastik kulübü'nün gelecekte en büyük başkan adayıdır.
laz 2 yıldır bunun üstüne planlar kuruyor. henüz ahmet nur çebi'yi bitirecek hamleler dizisine başlamamış gibi görünüyor. bu kimseyi yanıltmasın. laz üçüncü dönemini bitirince koltuğu ona devretmek istemeyecektir. şimdi kılıcını biliyor. zamanı gelince sandığından çıkarır.

(bkz: ahmet'i bitirmen lazım)
lösemi hastası bir beşiktaş taraftarını ziyaret eden başkanımız.

https://twitter.com/kartalsozluk/status/777790577521913857
--alıntı--

dinamo kiev'i yendiğimiz takdirde oyunculara 20'şer bin dolar prim vereceğiz.

--alıntı--

(bkz: 28 eylül 2016 beşiktaş dinamo kiev maçı)
bugün adaylığını açıklayacak olan beşiktaş'ın yeni başkanı. hayırlı olsun.
beşiktaş başkanı olarak görmek isteğim kişi.
beşiktaş başkanlığına adaylığını açıklayan kişi.
dün yapılan seçimi kazanarak beşiktaşın 34. başkanı seçilen kişi.
taraftara nasıl bir tutum belirleyeceğini ve bu cefa döneminde neler yapabilecek merak ettiğim kişi
beşiktaş'ı düştüğü çukurdan kurtarmasını umduğum yeni başkanımız. iyi şeyler ve başarılar onunla olsun!
korona testi pozitif çıkmış geçmiş olsun başkanım.

gökyüzündeki kartalı köşeye sıkıştıramazsınız ...
  • /
  • 5