alex in heykelini diken zihniyet

ezikliğin zirvesi, acziyetin bayrak taşıyanıdır. zorlama bir şekilde efsane yaratma çabası, idol oluşturup peşindeki koyun sürüsüne "bakın heykeli dikilecek insanlara sahip bir camiayız, biz ne büyüğüz, ne kadar büyüğüz" mesajı verme uğraşıdır.

üstelik bu heykeli yapılan şahsiyet 1 sezon önce gönderilmek için yönetimin ve teknik direktörün kıçını yırttığı bir oyuncudur. hooop 3 temmuz hooppp şerefli fb taraftarı, hooopp hadi metrise hoooopp hadi çağlayana hoop hadi sokaklara hooop hadi mitinge!

bu ezik heykel yapımı, koyun sürüsünü güdüleme faaliyetidir.

1 sezon önce, kulüp beni gönderecek mi gibilerinden röportajlar veren şahıs 1 sezon sora fb'nin avukatı, aziz'in ölmez savunucusu kesilmiştir.

ne komiksiniz lan.

başka klüp yapsa ölümüne güleriz sabahlara kadar.. ama bunlar yapınca extra bi antipatik ezikçe ve iğreti geliyor.

ne ucuzsunuz lan! bi de utanmadan koca lefter'in karşısına diktiniz heykeli. ne ucuz adamlarsınız.

yemin ediyorum ne şikeden ne başka şeyden dolayı sizden nefret ediyorum. sizden sadece bu yüzden nefret ediyorum...

herkes hata yapar, şike de yapar. kul hata yapar. hayat onu pişman eder ya da etmez. hatasını anlar ya da anlamaz ama herkesin hata yapma hakkı vardır. o gözümde bile değil..

normalde fb gibi köklü bir klüpten bu yüzden nefret etmem çünkü bu şimdiki yönetimin bok yemeleri. ancak camia ve taraftarın yönetimi ve bu ucuzlukları bölesine sahip çıkması beni klüpten tamamen tiksindirdi artık.

heykel meselesi fb'nin yaptığı iğrençlik ve ucuzlukların sadece bi tanesidir.

artık beşiktaşımın böyle bir klüple aynı ligde oynamasından iğreniyorum.

ernst gibi bir adamın mehmet topuz'la ikili mücadeleye girmek zorunda kalması, almeida'nın volkan'ın koruduğu kaleye şut çekmesi midemi bulandırıyor.
kendilerine namı değer blogger istiklal akarsu'nun bir alex değilim adlı kitabını armağan ettiğim kütle,kitle aman işte neyse.