ali ağaoğlu

ağaoğlu şirketler grubu yönetim kurulu başkanı. son dömelerde televizyonda sıkça gördüğümüz reklam filmiyle gündeme gelen şahış. 500.000 lirayı bulan konutları 10.000 lira peşinatla satmak ne kadar akıl karıdır bilemiyorum. ayrıca o evlerin kalitesiyle ilgili de cidi şüpheler mevcut.
oflu müteahhitlerden olduğu için az paraya iyi konutlar yapabilecek şahıstır. kendisinin benim gibi otomobil merakı olmakla birlikte aynı otomobillere sahibiz. otomobil merakımızla ilgili olarak aramızdaki tek fark bende model otomobiller var onda gerçekleri.
klasik bir laz müteahittir..girişimci ruhun son dönemdeki temsilcisidir..bir de klasik türk erkeğidir,çok parası olunca kendinden uzun boylu,güzel hatunu kendine sevgili etmiştir ..
piyasada son dönen bombası:
ben ali ağaoğlu : fener türkiye kupasını alamaz dediler. haklılar bunu ben bile yapamam :d
120 bin liraya kendisi için vividus isimli özel yatak yaptırmış laz müteahhittir.o yatak üzerinde bu değerde yapabilecek neyi olabileceği tartışma konusudur.
itü * de katıldığı bir söyleşide son dönemin en gözde protesto yöntemi olan yumurtalı protestoya maruz kalmış kişi...ama bence asıl protesto edilmesi gerekenler onu oraya çağıranlar...elimde olsa mimarlar odasını kapatırım diyen birinin üniversite ortamındaki bir söyleşide ne işi var???

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/17551518.asp?gid=381
demiri hurdadan, kumu denizden çektik diyerek yaptığı işin kalitesi ve ahlak düzeyi hakkında fikir veren insan. televizyona çıkıp şirinlik yaparak, insanların hayatlarıyla oynayarak nasıl zenginleştiğini unutturmaya çalışan şahsiyet. peki yer mi itü'lü? yemez...
(bkz: üniversiteyle gurur duyulan anlar )
her tv de reklamı olan, zaman zaman gazetelere öyle zenginim böyle zengin büyüdüm diyen, evinin garajında tonlarca lüks arabası olan,yüzlerce belki binlerce bina yapmış olmasına rağmen vergi sıralamasında esamesi okunmayan yüzsüz kişi.
küçükken biz fakir* çocukların kasetlerle,kaset kutularıyla oynadığı araba ve garaj oyunlarını gerçekleriyle oynayan insan.bir çocuk gibi de eğlenmektedir ya...
tüm 34 aga xx leri de topluyormuş diye biliyorum.
savcılık için itiraf kabul edilmesi gereken istanbul da meydana gelecek ilk depremde yıkılacak olan binaları yaptığını sağı sultana duyuran inşaatçı,

ikinci bir veli göçer olmak istemiyor, deprem olduktan sonra firmasının 1999 dan sonra yaptığı yapıların ayakta kalacağından emin fakat geçmişinin ne kadar ucuzcu ve berbat olduğunun farkında, deprem olduğu anda ilk bu adamı ekranlarda göreceğiz, bakın ben demiştim diyecek. durum bu halde ve devlet aciz kalmış durumda, şu dakikadan sonra ne yaparlarsa yapsınlar bu işi çözemezler, ağaoğlunu içeri alsalar ne olacak almasalar ne olacak.

hepimiz öleceğiz sevgili dostlar, hepimiz.
ben sizdenim havası vererek götürendir
oğluna aldığı binlerce euroluk tekneyi kızdığı için parçalatmış sonra da uçak almış (b: sonradan görmedir).
bunları görüp te servet düşmanı olmamak elde değil.
parçalattığı tekneyi, beşiktaş a hibe etse de öyle feda dese diye iç geçirten zengin.
bir tv proğramında ;su yatağında yatmanın sebebi olarak '' bunda şey daha iyi yapılıyormuş '' diyen parababası
beşiktaşın yeni stadyum projesini aldığı söylenen üzerinede ''beşiktaş'a türkiye'nin wembley'ini oluşturacağız inşallah'' demiş müteahit.

(bkz: resmi olarak açıklanmayan hiçbir habere inanmamak)
okuma yazmayi ilkokulda ögrenemeyen zengin piç .
insanlara huzur verdiğini söylerken; parayı mendil niyetine kullananlar için söylemiş olsa gerek.
son reklam filminde,bu değil,bu değil,ben farklı bi şey istiyorum,bunlar bi şey değil,bunlar sıradan,beni anlamıyosunuz diyerek,gülmekten yerlerde sürünmeme sebep olan şahsiyet.sırf gülmek için tvde reklamı bekler oldum.
kulaktan dolma mıdır ne derece doğrudur bilinmez ama yeni stad projesinin kendisine verildiği söylenmektedir.
"evinizin yanında böyle bir orman olsun istemez misiniz?" diye sorduğu reklamıyla gündemde bu aralar.

işte orman;

https://twitter.com/kpsscanavari/status/241247117325254657/photo/1/large
  • /
  • 2