ali ece

  • /
  • 9
total futbol programının konuklarından,beşiktaşlı, george besthayranı,içinde bir parça celtic hayranlığı da olan, haber1903de yazan,1903radyo da futbol disco programı yapan eğlenceli bir futbol yorumcusu..son yazdığı yazıyı şiddetle tavsiye ederim.altına sonsuz kere imzamı atabileceğim bir yazı olmuş.
four four two dergisinin yazı işleri müdürü. hemen hemen tüm futbol severler tarafından beğenilerek dinlenen ve okunan beşiktaşlı. inanılmaz bir hafızası var bu adamın. siyaset meydanında ali kırca'nın konuğuydu bu hafta ve programı tek başına alıp götürdü. ali şen'e verdiği saygılı üstü örtülü ve sevgi dolu kapaklarıyla da bir başka sevgimi kazandı.
19:30'da cnn türk'te 5n 1k programına çıkıcak beşiktaşlı yorumcu ve yazardır. *
adnan aybaba beşiktaşlı yazarsa bu ne peki dedirten yazar.
blog yazarlığından mı yorumculuğa terfi etti yoksa tam tersi mi olduğunu anlayamadığım,ağzı doğru düzgün laf yapabilen nadir futbol yorumcularından biri.
ilhan mansız'ın, feyyaz uçar'ın olmadığı yerde nobre'ye santrfor denir! sözünün sahibidir.
ayrıca sinan enginin beşiktaşlı olmasından dolayı utanç duyan yaşı genç olsa da ruhu baba hakkının sebanın terbiyesiyle yoğrulmuş kişidir
beşiktaş'ı temsil etmesini istediğim nadir yazarlardan
total futbol hayranı olan futbol bilgini
schuster ile ilgili olarak duyduğum en sağlam yorumu yapan adam,

kendi bindiği dalı kesiyor, bu kadar sevilirken bu söylemine ne gerek vardı, sanırım o da bilmiyor
candır...
http://tinyurl.com/68ju3cu
bugünkü yazısıyla beşiktaşıma 5 yıllık kalkınma planı yapmış olan yazar...bu yazının her cümlesine imzamı atarım arakadaş...
http://tinyurl.com/5wyfebe
sanal taraftar dergisi siyahlabeyaz.com'un mayıs sayısında "kelebeğin siyah-beyaz yaşam öyküsü" başlıklı yazısıyla yer alan ve bundan böyle her sayısında yer alacak olan, beşiktaşlı yazar.

http://www.siyahlabeyaz.com/siyahlabeyaz_mayis2011.html
istediklerimizi anlatan güzel bi yazi yazmis yine.

http://haber1903.com/rol-modeli-necip_3_52386
beşiktaşlılığı yakıştırdığım insanların başında gelmektedir kendisi.aynı zamanda televizyonda seyrederken kafamın karışmasına sebep olan kişidir.futbolla ilgili bilgisi o kadar derin,kuvvetli ve çoktur ki bende zaman zaman ben bunu nereden bileyim be ali başkan dedirtir ki bilmemkaçyılının futbolcusunun hayatını anlatabilecek kapasiteye sahiptir.ve o kara gözlerinde ki tutkuyu görmek ve hissetmek mükemmeldir.büyüksün ali ece...
evlenirken bile kafasında ki o garip şeyi çıkarmayan spor yazarı. gene de kalemi çok etkilidir sözlük.
evlilik tarihini 12 haziran a aldırmış ve "ben seçimimi yaptım" demiş, romantik beşiktaşlı yazar tayfasının güzel adamlarından biri.
yazar kişiliği dışında müzisyen kişiliğinin olduğunu geçen gün taksimde gezer iken afişten öğreniğim kişidir.
edebiyatçı,müzisyen,dinar bandosu gitaristi,kendi deyimiyle 'futbol dilencisi'.o televizyonda,radyoda keyifle takip ettiğimiz,futbolu bilen,seven,sevdiren bir ağabey,bir reyiz.o da aynı bendeniz gibi hem liverpool hem beşiktaş taraftarıdır,irlanda sempatizanıdır.liverpool diyince onun için de akan sular durur.çok içten bir insandır,mesaj attığınız zaman eğer uygunsa cevap yazar,yardım etmeye çalışır,gelin sizle maç yapalım diyecek kadar samimi bir adamdır.seviyoruz..
çalıştığı dergilerde, televizyonlar da huysuz ve geçimsiz olarak tanımlanan, çalışma arkadaşlarıyla genelde anlaşamayan ama üslubu ile takdir toplayan şahıs.
üslubuyla farklılık yaratan, yazılarını yani analizlerini zevkle okutturan, futbolu fantastik bir dille anlatan futbol alimi beşiktaşlı. müthiş örneklemeleri vardır. geçen sezon lig tv'de yorum yapmış tek beşiktaşlı yorumcu da diyebiliriz. haşmet babaoğlu ve mehmet ayan'la birlikte üç korner bir penaltı programında güzel yorumlarıyla hayatımıza renk katmıştır.
  • /
  • 9