ali rıza dizdar

azılı yıldırım demirören fanatiğidir. 5 mayıs 2013 olağanüstü tüzük değişikliği genel kurulu toplantısında kendi bir yerden yere atmadığı kaldı. ben böyle kuvvetli demogoji yapan adam görmedim
5 mayıs 2013 olağanüstü tüzük değişikliği genel kurul toplantısında cengiz sarıkaya'nın konuşmasının ardından kendisini mikrofona atışı çok komikti. çıldırdı. kahkahalar eşliğinde izledim.
cnn turk'te diz boyu saçmalayan * avukat. *
kartalbakisi.com'um yaptığı habere göre alen markaryan'ın tutuklanma konusunda şunları söylemiştir,


-- spoiler--

alen markaryan'ın tutuklanmasında beşiktaş medya ve iletişim direktörü tuğrul yenidoğan'ın rolü var. alen'in tutklanması için yenidoğan'ın hem şikayeti hem de ifadesi emniyette yer alıyor.

ayrıca sadece tuğrul yenidoğan değil başkan fikret orman'ın da avukatı aracılığıyla alen'in aleyhinde ifadesi yer alıyor.

-- spoiler--

spoiler--

pazar günü yapılan kasımpaşa-beşitaş maçında sahaya girerek üyesi olduğum beşiktaş spor kulübü'nün futbolcusuna arkadan tasarlayarak, kasıtlı olarak tekme atan kişi, güvenlik güçleri tarafından etkisiz hale getirilerek huzurlarınıza getirilmiştir. akabinde beşiktaşlı olduğunu iddia eden bu kişinin, kulüp üyeliğiyle ilgisi bulunmadığı gibi, yapmış olduğu saldırıyla sadece sporcumuzu kasıtlı olarak yaralamaya teşebbüs etmemiş, kulübümüzün manevi değerlerini hiçe saymıştır

spoiler--


mustafa özel hakkında suç duyurusunda bulunan avukat

beşiktaş için mütemadiyen muhalif kitle içerisinde yer alan, türkiye siyasetinde sol görüşlü, mafya avukatı..

avukatlığı konusunda başarıları bir çok kişi tarafından anlatılıyor.