andreas isaksson

adı uzun zamandır beşiktaşımızla anılan 1.99 boyundaki isveçli dev kaleci. umarım gelir kaleyi devr alırda cenk kanseri sona erer.
kasımpaşa ile transfer görüşmelerinde bulunmak için türkiye'ye geldiği söylenen isveçli kaleci.
kasımpaşaspor ile 3 yıllık mukavele imzalayan tecrübeli kaleci. kasımpaşasporun vizyonu ve hedefleri etkili olmuş kararında
1981 doğumlu kaleci. özellikle bir kaleci için en verimli dönemi olarak kabul edilebilir bence. bu sebeple kasımpaşaspor iyi bir iş başarmış kendisini transfer ederek. yanlış hatırlamıyorsam galatasaray'ı reddetmişti isaksson.

kasımpaşaspor'a imza atmasında kasımpaşanın vizyon ve hedeflerinden ziyade milyon eurolarının etkili olduğu kanaatindeyim.
kasımpaşanın vizyonu değil eurocukları için gelmiş kalecidir yeni süper lige gelen bir takımın ne derece vizyonu ve hedefi olabilir şampiyonluk mu hedef ? ligde kalmaksa hedef kariyer için değil para için gelmişsindir genç olsa konuşmaları mantıklı olabilirdi. neyse beşiktaşımıza karşıda isveç-ingiltere maçındaki gibi oynamasını dilediğim kalecidir ..
kasımpaşa yönetimi için ne demiştik? müthiş bir rant kapısı bulan kodamanların buluşma odağı. adamlar isaksson'u aldı lan var mı böyle bir dünya? bekleyin daha kimler gelecek. fransa'da 2000'lerin başında jean michel aulas başkanlığında ilk atılımlarını yapan, o zamanlar hiçbir başarısı olmayan lyon nasıl üst üste 6 kez şampiyon olduysa bu adamların hedefi de gelecekte bundan hallice bir takım yaratmak. yani kağıt üstünde öyle, yoksa kim siker kasımpaşa'yı, adamlar kasımpaşa'yı kalkındıracak, karşılığında inşaatlar, imar alanları, rantlar alacak. izlemedeyiz efendim.
arjantin - isveç hazırlık maçında messi'nin vuruşunu rövaşata ile kurtaran kaleci. ilginç
allan mcgregor ın yerine sene başında adının geçtiğini hatırldıkça; huzursuz eden kaleci. 4-5 gol daha az yerdik
maç kurtarmaya devam eden kasımpaşaspor kalecisi. bursapor maçından sonra özer hurmacı şöyle demiş;-- spoiler--

''beşiktaş maçından sonra bu karşılaşma çok önemliydi. o maçı anlamlandırmak için kazanmamız lazımdı. inşallah böyle devam ederiz. ayrıca, ısaksson'u da tebrik ediyorum. zor zamanlarda önemli kurtarışlarıyla bizi ayakta tuttu''

-- spoiler--

http://www.aa.com.tr/tr/futbol/154165--isakssondan-ornek-davranis
kasımpaşasporla olan sözleşmesini 2017 yılına kadar uzatan futbolcu.
kasımpaşaspor tarafından satılması gündeme alınan kaleci. para getirecektir.
14 haziran 2015 isveç-karadağ maçında milli takım kalesinde maça çıkan kaleci. kasımpaşasporda forma bulamıyordu
2015-2016 sezonunun 7. haftası itibarı ile 3 golle en az gol yiyen kaleci olan , 2016 avrupa futbol şampiyonası'nın ardından milli takım kariyerini sonlandırmayı düşündüğünü söyleyen isveç milli takım kalecisi.
kasımpaşaspor teknik direktörü rıza çalımbay'ın takımdan ayrılacağını söylediği kaleci.