ankamall

ankaranın en büyük alışveriş merkezidir. bünyesinde barındırdığı marka çeşitliliği nedeniyle aynı zamanda ankara için en kalabalık alışveriş merkezi olma özelliğine sahiptir. amaç alışveriş yapmaksa tercih edilmesi gereken ilk mekandır ankara için, fakat eğer gezmek amaçlı gidilecekse daha sakin olan alışveriş merkezleri tercih edilmelidir.
isminden anlaşıldığı kadarıyla çok turist çekiyor!
son zamanlarda gereksiz kalabalık bir hale gelmiştir. otopark desen o zatan başlı başına bir sorundur karman çorman bir otoparkı vardır. tayyar aga nın da önerdii üzere sakin alışveriş merkezleri iyidir iyi .
milleti içeri tıkmaya çalışan zihniyetin son eserlerinden. yapmayın etmeyin, hayat sokakta
ankaranın en bunaltıcı, en kalabalık alışveriş merkezi...zamaında nine west in tam karşısındaki starbucks da oturmak keyifliydi....artık o bile çekici gelmiyor...
mecbur kalmadığım sürece gitmediğim alış-veriş merkezi.*
sabah 10'da bile kayda değer bir insan kitlesinin olduğu ankara'nın en büyük alışveriş merkezi. sineması mükemmeldir.
serinlemek için gittiğim, e tabi gitmişken mağazaları dolaşmak zorunda kaldığım,e dolaşırken de tabiki de beğendiklerimi almak zorunda kaldığım en güzel,en serin alışveriş merkezimiz.
ankaranın en büyük avmsidir ama benim için bir panora etmez orası ayrı ayrıca natoyoluna açılacak olan nata vega avm bu özelliğinide elinden alacaktır.