annelerdeki erkek çocuğa perde taktırma gayreti

nedendir bilinmez ama gördüğüm kadarıyla çoğu evde erkeklerin perde taktığı gerçeği vardır. soramıyoruz ki anneye neden kız çocukların kahve içerken erkek çocuğun perde takıyor diye. ya o değilde o perdeyi takarken el bileğinden başlayıpta boyuna kadar gelen ağrı nasıl bir şey lan böyle öldürmüyor gün boyunca süründürüyor. boyun fıtığı olacağız anneler biraz da kız çocuklarınıza taktırın perdeleri.
ayda 1 kez yaptığım bağımlılık haline gelen eziyet , ewdeki en küçük çocuğa genelde bu iş kitlenir ve sonra anneden ufak bir teşekkürle bu eziyet biter
erkek neslinin bir şekilde kadınlardan uzun olması hasebi ile gayret gösterilir. annenin oğuldan yaşlı olması, annenin oğuldan kısa olması ve annenin sandalyeden düşme olasılığının oğula nazaran daha fazla olması ya da düştüğünde incinen yerlerinin iyileşmesinin daha uzun sürmesi hatta incinmeden mütevellit ev işlerinin aksaması... * **.
sırf uğruna her ay düzenli olarak 3,5 saat yola gittiğim vazgeçilmez görevim.ben anneciğimin bana perde taktırmasından çok,neden her seferinde beni gördüğünde perdeleri çıkartmamı,onları yıkamayı istemesini merak etmekteyim
ömrüm boyunca taktıramadığımdır. oğluna perde taktırmayı başaran anneyi kutlarım
ben takarım lan ne olacak? 1,5 boyundaki annemi taa yukarılara çıkaracak değilim ya? hem o düşer şaşar, kim toplayacak arka mı? bir perde de takmayacaksak yuh artık! kalk lan gidelim burdan!
admin : fatih ben radikal bir karar aldım artık ailemle ilişiğimi kesiyorum bi süre sende kalıcam

ben : bende kalamazsın almam seni eve de niye bu karar

admin : bana istemediğim şeyleri yaptırıyolar altından kalkamıycağım şeyler istiyolar

ben : insan ol mu dediler? namaz kılmı dediler? naaptılar sana

admin : ben perde takacak adam değilim

ben : allahbelanı versin sktr git burdan
şayet boyunuz 1.96 m. ise gayet normal karşılanan durum. * *
önce içten içe sinir olunur ama annedir ötesi yoktur