anonymous

bugün itibariyle facebook'u hacklemek amaçlı saldırılar yapacağını duyuran topluluk. 5 kasım'a kadar tamamen ele geçireceklerini iddia etmişler. neden olarak ise facebook'taki bilgilerin para karşılığı satılmasını göstermişler.
yazarlığı onaylanan 3. nesil taraftar. hoş gelmiş.
ankara üniversiteli kartallar gurubunun kurucusu olan yazar.

aramıza hoşgelmiş sefalar getirmiş*

(bkz: yazar karşılama komitesi )
hoş gelmiş,sefalar getirmiş yazar. yazdır kartalım.
"burada da mı sen??" dediğim kartalım, onursal başganımız.

hoş gelmiş.
halı sahaların hugo almeida'sı hoş gelmiş
adam la bu denebilecek yazardır efendim. 10 aralık 2011 ankara zirvesi ile tanıdığım güzel bir kardeşimizdir.
sayemde güzel bir ankara turu atmış yazar. onca yıllık ankaralı ama ben olmasam göremeyecekti o güzelim yerleri, villaları. gezdik tozduk. tur rehberi olsa iyi iş bulur. güzel bir geziydi kendisine teşekkür ediyorum. *

o değil de şaka maka on numara adam. daha 15 dakika önce tanıştığı yazarı zor durumunda yalnız bırakmadı. üşenmedi aptallık yapıp cüzdanımı düşürdüğüm migros'a kadar götürdü beni. ankara turu olayı da kaldığımız yerin ankara'da olmamasından kaynaklanıyor, kimse yalan yanlış konuşmasın lan! alla alla.

*
ayrıca sabah arabasının motoru sarsılan, motor ısınmadan çok uzun bir mesafe olmasa da aracı hareket ettirdiği için aracı arıza yapan talihsiz yazar. buradan kendisine geçmiş olsun dileklerimi ve de motor ısınmadan hareket ettirilmez tavsiyelerimi yeniliyorum.
aracın arızasının semt bizim aşk bizim i gezdirirken meydana geldiğini belirten yazar *
suçu başkalarına atmayı pek çok seven kartal.

belirtmek isterim ki aracının arızası kendisinin ankaralıyım diye ortalıkta dolaşıp ankara'yı gıdım bilmemesinden kaynaklanmıştır.
yanlış anlaşılmaktan yakınan 3.nesil yazar. arızanın sebebi sen değilsin sen görgü tanığısın açıklamalarını yapmak zorunda kalmış biçare *
10 aralık 2011 ankara zirvesi'nde; bir de "sözlük arkadaşım" sıfatıyla karşıma çıkmış eski arkadaş.

arabasında sıkıntı yaşasa da, kızları gerektiği yerlere bırakma konusunda geri vites yapmamasıyla bilinir.
meze yapmaya karar verdiğim ilk anda "çörköz tövüğü yöp yööö!" diye nice baş etleri yemiştir.

iyidir, iyi.
ilk zirvesi olmasına rağmen hiç yabancılık çekmeyen sanki senelerdir aramızdaymış hissi uyandıran ankara üniversiteli kartal.

yaptığı centilmenlikleri de unutulmayacaktır**
allahın angarasında eksili soğukluklarda * açık havada şarkı çığıran yazar.

söylesin bişi değil de hasta olcak sözlük olmasın hasta falan.
fedakarlıklarıyla bilinen, soğukta konteynır ve ufak şehir manzarası karşısında yalnız bırakmayan, sesinin de kendi gibi ağırlığını yerindeliğini güzelliğini dün farketmiş olduğum, beraberce söylemenin mutluluğunu bahşetmiş başkanımız. baş'kan.
10 aralık 2011 ankara zirvesinde tanıştığımız, iyi niyetli bir insan olduğu her halinden belli olan insan... türkiye petrolleri'ne gelecek ve iş arkadaşı olacağız... artık başka türlüsü paklamaz... *
fedakar adam bir kere, şu dönemde yeni tanıştığı birileri için bilmem kaç kilometre yapmaktan geri durmayandır. yer yön bulamamak ayrı, o stres ayrı, harcadığı benzin ayrı. gene de tek kelime etmemiştir. hatta evden gelen buz taleplerini bile dikkate almıştır. sosyal hayatı güçlü, insan ilişkisi iyidir. kısaca sevdim bu adamı ben sözlük.
* çalışkan, bir tavrı ve duruşu olan, örgütlü mücadeleye inanan genç bir arkadaştır. *
güzelim genks kelimesini "kenks" tir o diye öğrenmiş üzerine birde kenksta diye saçma bir kelime uydurup mutlu olmuş yazar.

ne kadar tuhaf şeylerden mutluluk duyuyor insanlar yahu; vapurlar felan.
  • /
  • 4