arif erdem

eski galatasaraylı futbolcu. abdullah avcı'nın milli takıma terfi etmesinin ardından, istanbul büyükşehir belediyespor'un yeni teknik direktörü olmuştur.

http://www.ntvspor.net/haber/futbol/52616/belediyede-arif-erdem-donemi
istanbul büyükşehir belediyespor ile olan sözleşmesi karşılıklı anlaşılarak feshedilen teknik direktör. yerine düşünülen isimler arasında oldukça tanıdık birisi var. (bkz: carlos carvalhal)
başarılı olmasını istiyordum kendisinin ama olmadı.
26 ağustos 2012 beşiktaş galatasaray maçı sonrası, burak yılmaz'ın penaltı pozisyonunu yorumlayan kişilerden biri. aslında bu bile başlı başına yeterince ironik ama, bir de üstüne, penaltıyı doğru bulduğunu söyleyerek ironide çığır açmak istemiş ve başarmış da. tebrikler.
trt'deki maç sonrası yayınında*, penaltı pozisyonunun yorumlanışı sırasında; birol güven'in, attığı mesaj* aracılığı ile, kendisiyle taşak geçtiği kişidir.

ayrıca, burak yılmaz'ın hocasıymış, öyle diyolla.

edit edit üstüne, olaylar olaylar.*
hiçbir zaman burak yılmaz kadar itici gelmeyendir.
hiç adam yokmuş gibi koskoca trt de yorum yaptırılıyor bu adama. hırsız burak'a ne desin nasıl eleştirsin kralını kendisi yapardı
http://www.sonkulis.com/spor/arif-erdemden-gec-gelen-itiraf-h5842.html
kendisi ağırdır ama kilo olarak düşünmeyin siz.
soyadı karakterine en çok yakışan, tiyatral yeteneklerini futbola entegre edebilmiş eski galatasaraylı efsane futbolcu. pantomim hayatının vazgeçilmezidir.
neden o dillere destan atlayışlarını genellikle lig maçlarında yaptığını anlayamadığım futbolcu.

arkadaş madem yeteneklisin 2002'de niye atlamadın o kadar merak ettim
an itibariyle hakem eskisi bünyamin gezer ile birlikte trt spor'da robert prosinecki'yi aklı sıra tefe koymaktadır. prosinecki başarılı olur ya da olamaz ayrı bir konu; peki senin teknik adamlık kariyerinde ne gibi meziyetlerin oldu ki arif erdem?

takip eden zaman diliminde geçen diyalog ise daha çarpıcı:

bünyamin gezer: ya hocam koskoca beşiktaş'ı carlos carvalhal'e teslim ettikten sonra prosinecki kayserispor'un başına geçmiş çok mu?

arif erdem: doğru söylüyorsun hocam.

sırf carvalhal, senin yerine belediye'nin başına geldi diye nedir bu çiğlik, çekememezlik?

sen ve senin gibiler bazen her zamankinden daha çok katlanılmaz oluyorlar.
abdullah avcı için kariyersiz bir hoca. finallere gideceğim diyerek gereksiz davrandı diyen yorumcu. ah be adam demezler mi; sen kimsin la? kariyersiz öyle böyle adam hala hoca? televizyon ekranlarında şansını denemiyor hiç olmazsa
sadece 2 pozisyonda kendini attığını itiraf etmiş, beşiktaş'a sempati duyduğunu belirtmiş futbolcu eskisi.
zeytinburnu kökenli golcü çakması. fakat birkaç golu gerçekten jenerikliktir. zaten akla hemen manu'ya attığı gol gelir. bir de adanaspor'a sol caprazdan gelişine vuruşu o gole terim bile şaşırmıştı zaten.
aileden iyi bir beşiktaşlı.

hemen kızmayın kesin bilgi.
fetö soruşturması kapsamında hakkında gözaltı kararı verilen eski futbolcu.
http://www.milliyet.com.tr/futbolda-feto-operasyonu---2300410-skorerhaber/

hakkında yakalama kararı çıkan galatasaray efsanesi.