atiba hutchinson

  • /
  • 27
1+1 yıllık yeni bir sözleşmeye imza atacağı söylenen bel kemiğimiz.
maaşına da yüzde 25 oranında zam yapılacağı gelen haberler arasında...

gizli kahramanlıktan, el frenliğine serbest düşüş yaşayan oyuncumuz.
lig maçlarında sahaya sürülmeden önce iki kez düşünmek gerek. devre arası için yerine biri bakılsa çok iyi olur dönene kadar düşünüp pas verene kadar mevsimler değişiyor.
takımdaki hayaletlerin yanında gayet iyi top oynadığını düşünüyorum.
kanada'da kendi rekorunu geliştirerek 6. kez 'yılın erkek futbolcusu' unvanını elde eden futbolcumuz.
bu sezon kendisini çokça eleştirdim ama 17 aralık 2017 beşiktaş osmanlıspor maçı'nda çok ekstra işler yaptı. daha önce beşiktaş kariyerinde görmediğimiz derecede araya paslar ince işler yapıp göz pası silmiştir. tabi arkasındaki medel'in muazzam oyunu, hızlı müdahaleleri ile enerjik kalması bu durumda etkili olmuştur.
yaşının durumu ve oynadığı mevkiinin gerektirdiği kondüsyonu düşününce artık tecrübelerini genç futbolcularımıza aktarması zamanı geldiğini görmesi gereken futbolcu. eskisi gibi olmuyor, olamıyor artık 20 şubat 2018 bayern münih beşiktaş maçında gördüğümüz gibi ayağına gelen her topu söke söke aldılar. vida'nın atıldığı pozisyonda yaptığı hata ise işin tuzu biberi oldu. kendisini seviyorum ama artık emekli olmalı.
seneye en fazla yedek olur. 10-15 maçta oynar. ancak yerine transfer şart, zira tolgay ile falan olmaz orası.
8 nisan 2019 beşiktaş başakşehir maçında hatasız oynamakla kalmayıp bu mevkide oyun nasıl oynanır konusunda 90 dakikalık eğitim veren futbolcumuz. o formdayken takımda işler yolunda bir gün bırakıp gidecek onun gibi kesici orta saha bulabilecek miyiz bilemiyorum altan.
  • /
  • 27