aziz yıldırım

  • /
  • 17
fenerbahçe spor klubü başkanı.

diğer taraftar kitleleri tarafından pek sevilmez. sevilmemesinin nedeni fenerbahçeli olmasından daha öte üç kağıtçı ve iş güzar yöntemlerle türk futbolunun içine etmeyi başarabilmesidir.

alfabesinde 27 harf olduğu düşünülüyor.
1998 yılından bu yana fenerbahçe spor kulübü başkanlığını yürüten kişi. bir isim tamlamasının bir özel ismin önüne gelerek ne kadar ahenkli olduğunu gösterendir.
şanlı fenerbahçe tarihinin, kendisine en çok yakışan başkanı. zira ali şen'den bile daha haysiyetsizdir kendisi.
16 mayıs 2010 fenerbahçe trabzonspor maçından sonra istifa ettiğini açıklayan fenerbahçe başkanı. pardon yanlış anonsmuş. *
gitmesini hiç istemediğim,hep kalsın istediğim,yenilince yüzüne bişeyler olan fener başkanı.
19 mayıs aziz yıldırım basın toplantısıyla istifa etmeyip yine gündemi değiştirme çalışmalarına başlayan fener başkanı. bu sefer rüştü reçber'in şaibeli gol yediğini ileri sürmüştür.*
" ismini bile söyleyemediğin takıma neden başkan olursun be adam " dediğim karaktersiz kişi.
türkiye'deki tek büyüğün fenevbahce olduğunu idda eden şahsiyettir. buradan kendisine sesleniyorum;

(bkz: hassiktir ordan be rıfat abi)

(bkz: bildiğim bir büyük varsa o da 70lik rakıdır)*
dansözden farkı olmayan başkan
o kadar parası olasına rağmen o iğrenç gözlüğü bir türlü değiştirmemiş gözlerine küçücük bir operasyon yaptırmayı dahi akıl edememiş hatta çerçeveyi bile değiştirememiş ezikbahçe spor kulübü şoförü (bkz : mehmet topuç)
ticari zekasına hayran kaldığım ancak ''spovun içine givme avkadaş'' dedirten kişi. *
febenin bile başkanı olmayı haketmeyecek kadar karakter fukarası,spordan zerre anlamayan bu nedenle garip garip demeçler veren ve bunlara (utanmadan) taraftarlarının inanmasını bekleyen bir garip ademoğlu.
trabzonspora yenildiğinde ve galatasaray şampiyon olduğunda istifa edeceğini açıklayan ama bir tarafları yemeyen kulüp başkanıdır. hatta 19 mayısta da bir toplantı düzenlemiş, istifa edeceğim deyip etmemiş * üstüne üstlük bir de rüştü reçber'i suçlamıştır.
an itibariyle ntvspor da salak salak konuşan başkandır. niang için tecrübesiz olduğu için sabır gösterilmesi lazım falan filan diyordu biraz önce. sanırım 31 yaşında niang. 35-40 lı yaşlarda tecrübe kazanır artık.
ntvspor %100 futbol programında ' beşiktaş ın transferlerini kıskandınız mı?' sorusuna hiç kıskanmadığını bizde alex i aldık diye cevap veren başkandır. *
herşey müstehaktır dediğim ama dün akşam ki maç ile * artık yazıktır bari tur atlayıp,adamı mutlu edeydiniz dediğim kulüp başkanıdır.
söyle aziz söyle söyle ne oldu

bestesini her daim mırıldandığım fenerbahçe başkanı
  • /
  • 17