aziz yıldırım

  • /
  • 17
galatasaray'ın fetö'yle bağlantısının araştırılması gerektiğini söyleyen fb başkanı.
şikeci. şike yaptığına cas ve isviçre federal mahkemesi karar vermiştir. ama herkes canını kurtarmak için her şeye fetö diyor ve kurtuluyor. kendisi de bu şekilde kurtulmayı amaçlıyor. belli ki cumbaba ile de arası iyi.
tipik taşralı. türk futbolunun donald trump'ı. nefret dili, ayrıştırma her türlü şerefsizlikle iğrenç camiasına divident kazandırma niyetinde. ama en komiği de cumhurbaşkanına yakın karadenizli mütteahitler tarafından yönetilen beşiktaş, trabzon gibi kulüpler dura-dura yine cumhurbaşkanının tekelinde olan devletin tamamen koç ailesine yaslanan bir kürt olan kendisine destek vereceğine inanması daha komik.
ileride başarısızlıklarına ufo'lar,3.dünya savaşı,loch ness gölü canavarını gerekçe gösterebilecek kişi..sürekli 1 düşman yaratma çabası,rakiplere suçlama eğilimi,ayrıştırma,hedef gösterme...usta'sı kimse bunun iyi almış dersini..!!

"2.dünya savaşını bizim şampiyonluklarımızı engellemek için çıkardılar" dese yadırgamayacağım yani..o derece..
an itibariyle fenerbahçe divan kurulu'nda konuşan ve yine ona buna sallayan kişi. bırakmıyor görevi vesselam. iyi iyi, çok iyi.*
son dönem iyiden iyiye kendini kaybeden başkan. son divan kurulunda sallamış da; sallamış gene.
son ali koç çıkışları sonrası “seçilmiş bir yönetimin, bu şekilde istifaya zorlanması geçmişte kalmış, hortlatılmaya çalışılan çok tehlikeli bir oyundur. bu tiyatro, her yıl oynanmaya çalışılmaktadır” diyen bu arada bu haftaki maçta protestoların önünde geçmek için aba altından sopa gösteren kişi.
''federasyondaki beşiktaşlılar temizlenecek'' diye bağıran ve etrafa salyalar saçan bir adet asker kaçağı.

https://twitter.com/kartalsozluk/status/805746282451058688
diyarbakırlı silah tüccarı.
aldığı cezalar sonrası şöyle bir açıklama yapmış kişi:

alıntı--

"pfdk ve tff tahkim kurulu başta olmak üzere tff hukuk organlarının, bir bölümü demirören grubu'na bağlı şirketlerde geçmişte ve/veya halen çalışmakta olan hukukçulardan, bir bölümünün ise beşiktaş kulübünde görev yapmış kişilerin yakın akrabaları olan hukukçulardan oluştuğu futbol kamuoyu tarafından bilinen bir gerçektir. bu kişiler ile oluşan kurulların tarafsızlığı ve kararlarının adaletli olup olmadığı noktasında ciddi endişeler taşıdığımızı bilmenizi isteriz. yukarıdaki olay da bu endişemizi doğrulayan en bariz olaylardan birisidir..

alıntı--

2-2 biten adanaspor maçı sonrası yağtığı açıklamalar nedeni ile 6 ay 15 gün hak mahrumiyeti ve para cezası alan kişi.

"6 ay 15 gün ve 190.000.tl para cezası ile cezalandırılmasına, (oyçokluğu) cezanın infazının devam eden cezasının bitimini takiben başlatılmasına"
(bkz: büyük başkan) (bkz: führer)

sakın gitme.... umarım 15-20 sene daha fenerin başında kalır.

beyler pohpohlayın gitmesin.

gitme.
4-1'lik faklı kayserispor mağlubiyetinden sonra basın toplantısını merakla beklediğimiz fenerbahçe spor kulübü başkanı. allah başımızdan eksik etmesin, yokluğunu göstermesin.

(bkz: 29 ocak 2017 kayserispor fenerbahçe maçı)
ntv spor canlı yayınına telefon ile bağlanarak canlı yayın konuğu göksel gümüşdağ'a fırça atmıştır. ligin yayın ihalesi tl ile yapıldı. o zaman 3.26 idi şimdi 3.80, neden sabitlemediniz diyor.

https://www.youtube.com/watch?v=zmyeio2k4co
ntv spor canlı yayınına telefon ile bağlanarak canlı yayın konuğu göksel gümüşdağ'a "canlı yayın ihalesinde katarlıyı kolladınız" demeye getirmiştir lafı...
yayın ihalesi ile ilgili söylediği her şeye %100 katıldığım başkan. mesele 3.36 3.26 meselesi değil. bu yazıyı vererek sabitleyen tüm kulüp başkanları , fikret orman'da dahil kulübüne hiçe saymıştır yıllık ortalama 100 milyon dolar , tl olarak 3.26 olursa kısaca 326 milyon tl, bugünkü kur ile 380 milyon tl'dir. seneye kur 4.15 olursa 415 milyon tl ile arada yaklaşık 100 milyon tl fark olur. hadi kuru ileri olarak alamadın ama bu ihalenin kurunun haziran itibari ile alınması gerekirdi. zaten baştan dubailiere peşkeş çekilen ihale de, türkiye ve türk futbolu değil, arap yatırımcı düşünülmüştür. bu da türkiye'nin geldiği içler acısı durumun göstergesidir.
helal olsun aziz yıldım'a ki, açık yüreklilikle bunu dile getirdi.
kur ile ilgili yaptığı açıklamalara katılmakla birlikte, kendisinin en ufak bir çıkarı olsa bunun 3 katı zararlı anlaşmalara imza atabileceğini düşündüğüm başkan.
  • /
  • 17