babası fenerbahçeli olup kendi beşiktaşlı olan çocuk

düzenin adamı olmayacağını direnerek gösteren ve hayatın asıl anlamını anlamış çocuktur.
içindeki asi ruh bütün renklere direniş göstermiş çocuktur.

edit: o artık (bkz: ahh yavrum)
kardeşi de galatasaraylı olursa babalara gelmesi kuvvetle ihtimal bir babaya sahip olacaktır.
o eve bir sütçü uğramıştır
helal süt emmiş çocuktur.
benim efendim bu şahıs sadece babam değil sülalemin yüzde doksanı fenerlidir.sanırım babamın hoşgörüsü de bu konuda etkilidir. çünkü kendisi beni defalarca beşiktaş maçına götürmüş ve hiçbir zaman beşiktaşlılığıma karışmamıştır.
doğru yolu bulmuş çocuktur.
bu benim. derbilerden sonra eve gitmek istemiyorum. uyuz ediyor adamı.
çocuk değilim ama babam fenerbahçe kongre ve divan üyesi. o yüzden belki de en büyük heycanları ve rekabeti fenerbahçe derbilerinde yaşarım, ama yine de her şeye rağmen galatasaray kadar nefret etmem fenerbahçe'den. bugün geriye baktığımda beşiktaşlı olmamın tesadüf olmadığını, kişilik yapım ile diğer takımların uyuşmadığını daha açık görebiliyorum. bu hayatta belki en çok babamı seviyorum ama yine de bu akşam benfica'yı destekiyorum.
karakterli çocuktur, değerlendirebilirse önemli bir kaynağa sahiptir. zira bu o çocuk için zorlu bir hadisedir. zorluklar, günün sonunda insana katkı sağlayan şeylerdir. var böyle tanıdığım bir-iki kişi. isim vermek gibi olmasın;

(bkz: forzaquila)
(bkz: semt bizim aşk bizim)

ben beşiktaşlı bir babaya sahibim şahsen ve sanırım bu, dünyanın en süper durumu olabilir sözlük.*
gerektiğinde babasını koluna takıp, şükrü saraçoğlu stadyumu'nda maç izlemeye götüren ve istanbul'da yaşamayan babasının ilk kez orada maç izlemesine vesile olan, hayırlı evlat. bir arkadaş değil, bizzat ben. *
babası fanatik fenerbahçeli olmasına rağmen -enteresandır- onu bu doğrultuda en ufak bir şekilde yönlendirmiyorsa rotasını kendisi çizmiş olan çocuktur.
küçükken babasının omzunda maç izleyemecek ve geçmişin acısını kendi ayakları üzerinde durdumaya başladığı an çok sağlam çıkaracak çocuktur.

edit: ayrıca her "beşiktaşlı olunmaz beşiktaşlı doğulur" bestesi duyduğunda içi sızlayandır. hiçbir zaman fenerbahçeli olmamış ama malesef doğduğunda babası benim çocuğum fenerbahçeli diye ortalıkta gezmiştir.
olası bir durumdur. benim babam galatasaraylı, iki kardeşimden biri fenerbahçeli diğeri trabzonsporlu.
  • /
  • 2