bayanla alışverişe çıkmak

ilk 15 dakikadan sonra er kişinin beyni kaldırmayacaktır, hatuna sorsan daha alışverişe başlanılmamıştır bile bir nevi fizibilite çalışmasıdır onun yaptığı, en mantıklı olanı kesinlikle ve kesinlikle uzak durmaktır.
çin işkencesinin başka bir şeklidir bir erkek için bundan daha kötüsü olamaz ve yaşamayan asla bilemez
zamanın çok ama çok ağır geçtiği, aynı ürüne en az 5 defa bakıp gene de karasız kaldığınız alışveriş çeşidi.
olay mahallinden hızla uzaklaşmayı gerektiren eylem.
bir kadınla alışverişe çıkmak hatadır , kötüdür ama daha kötüsü girdiğiniz bir mağazada o kadar ceşit kıyafet içinden birşey beğenemeden çıkmanızdır.ayrıca bu yakışmı sorusuna her seferinde evet desenizde gezdiğiniz yer çok büyük bir alış-veriş mağazı ise bütün dükkanları gezeceğenizi alış veriş bitimi bilmeniz daha da kötüsüdür.
ayakların ağrımasına neden olur sözlük.2 kere üst üste maç yapmakla eşdeğer ağrıdır.
bay bayan ayırmadan yapabileceğim eylem. *
alışverişe çıkılan kişiye göre değişir. *
bazen eziyete dönen kimi zamansa eğlenceli olan aktivite.
herhangi bir kıyafetin bütün renklerini denemek beklemek yorulmak cıldırmak ayrılmak
hatun güzelse benim için keyifli olan eylem...ama öyle balık istifi gibi olan mağazalarda değil....nezih ve daha sakin olanlarında...oturacaksın kabinin karşısına...onu izleyeceksin....hatta sen karar vereceksin ne deneyeceğine...bir kadına bakmaktan keyif alabiliyorsanız bence bundan da keyif alabilirsiniz...
kadınların, yapılması için kimsenin kafasına silah dayamadığı eylemdir. bir de şöyle bir şey var; pek çok erkek, yanındaki kadının güzel, bakımlı, iyi giyimli olmasını ve hatta günün her anında böyle olmasını bekler. zaten onlar beklemese de kadınlara gerek dayatılan, gerekse kadın olmanın gerektirdiği roller vardır. hem bunların hepsinin gerçekleşmesini isteyip, hem de gerçekleşmesi için gereken şeylerin yapılmasına tahammül edememek, abesle iştigaldir. yok kadınların hazırlanma süresi, yok kadınların alışveriş yapması... kusura bakmayın biraz kabaca olacak ama, güzel ve bakımlı kadınlara dibiniz düşerken öyle demiyorsunuz? şu gerizekalı genellemelerden kurtulsak keşke artık. ben mesela, alışveriş için kırk tane mağaza dolaşma işinden hiç haz etmem, benim için angaryadır. ilk gittiğim yerde aradığımı bulup çıkayım isterim ama bu benim istememle olmuyor. çünkü moda diye dayatılan şeylerin çoğunu beğenmiyorum ve beğenmediğim, bana yakışmayan bir şeyi de moda diye giyip kendimi maskara etmem. saatlerce dolaşacaksam tek sebep budur. kaldı ki bir erkeğin benimle alışverişe gelmesini ben istemem zaten her şeyden önce. çünkü kafam rahat dolaşabilmek isterim, yanımda of pof edip dırdır edecek bir insana tahammül edemem, bu konuda çok kavgalar etmişliğim de vardır. diyeceğim o ki, kadınların tüm hayatı boş şeyler üzerine kuruludur saçmalığından türetilen genellemelerden biz çok sıkıldık. keşke siz de sıkılsanız beyler.
yanındaki kafa dengi biriyse oldukça keyifli geçebilecek bir hadisedir.