bayram akgül

adanalılık ile kesinlikle bağdaşmayan, ben ve ailem gibi adana demirspor taraftarlarının adanaspor antipatisini haklı çıkaran şark kurnazı. tıpkı fenerbahçe antipatisini körükleyen aziz yıldırım gibi. olmaz olsun senin gibi adanalı.
demirspor taraftarının kulağını bol bol çınlattığı şark kurnazı.
karakterisizin önde gideni.!
oyunu kuralına göre oynayan başkan. cavcav ın bir günde nasıl köşe olduğunu hepimiz gördük, kayseri tüccarlarını biliyoruz, g.antep ile olan transfer maceralarımız malum. ne yapmasını bekliyorduk ki?

burada asıl karaktersizlik üstüne basa basa ben şu takımlıyım diyen adamı transfer etmeye çalışan başari için her şeyi mübah gören hastalıklı zihniyet sahiplerindedir.

edit: aynı olayı bizim de zamanında "gs de oynamak istiyorum" diyen okan koç için yaptığımız söyleniyor. detayını bilen varsa aydınlatabilir bizleri.
http://adanaspor.org/images/stories/uzunfoto/5ocakgazete.jpg
ilk tanıdığım adanalı olsaydı muhtemelen başka adanalı tanımak istememe sebep olacak cibiliyetsiz.

çok şükür ki senden önce tanıdıklarım senin o memlekette istisna olduğunu gösterdiler bana ve sen... kaideyi bozacak bir istisna değilsin...
beşiktaş'ı yolunacak kaz gibi gören, aç gözlü, futbolcu duygu ve düşüncelerine önem vermeyen, hatır nedir bilmeyen gözünde euro işaretleri ile dolaşan karaktersiz insan tüccarı kılıklı şahıs !
onun için başlık mı açtınız birde değersizin biri...
ersan'ı mal gibi kullanmaya calısan karaktersiz adam.
adamlığı tartışma konusu olan adanaspor başkanı.
fbı'ın en cok aranan dolandırıcılar lıstesıne konulabılcek yeterlılıge sahıp adam!!
adanayı rezil, ersan'ı köle etti sandı ki kendisi de vezir olacak ama yok öyle.. adana insanı parayı sever ama konu değerlerine gelince parayı tanımaz.bu vatandaş para için değerlerini sattı.medyanın gazına geldi kaz gibi uçtu tavuk gibi düştü.
galatasaray'ile anlaştıklarını yalanlayan adana başkanı.
telegol spikerinin "siz isterseniz yorum yapmayın ama sağlam bir yerden haber geldi ersan galatasaray ile imzalamış" demesi üzerine; "benim ne kadar dürüst(!) ne kadar doğru konuştuğumu bilirler, öyle bir şey yok" diyen adanaspor yöneticisi.

dediğine göre galatasaray'dan teklif de gitmemiş.

ne kadar inanılır, güvenilir bilemem..
adanaspor kulübünün yıldırım demirören'i olma yolunda emin adımlarla ilermekte olan başkan. kulübün sahibi resmen. taraftar ile kavgalı, taraftar gitmesini istiyor.
görevinden istifa ettiğini açıklayan başkan. ama nasıl istifa ise anlamadım, sezon ortasında kadar halen koltuğunda olacakmış, sadece maçlara gelmeyecekmiş. adanaspor taraftarının nefret ettiği bir başkan kendisi.