beşiktaş adamın gururuyla oynar

şimdi bir takım medaya ve galatasaraylı aristokrat beylerimiz verdikleri beyanatlar ile beşiktaş sokak basketbolu oynuyor demişlerdir ya, aslında demek istedikleri tam olarak bu değildi.
bu kalantor beyefendiler, euroleague'de 2 maç kazanıp, cska galibiyeti falan ile bir havalara girdiler , kendilerini yenilmez armada ilan ettiler biliyosunuz.
zaten ligi lider bitirmişlerdi ev sahibi avantajları vardı, beşiktaş dar rotasyon ve sakatlıklar ile uğraşıyor, fenerde arka arkaya gelen saktlıklar ve hoca sorunu mevcut , efeste zaten iyi değil karman çorman, biz güle oynaya bu sene şampiyonu diye düşünüyorlardı. zaten beşiktaş fenerbahçe serisinden kim gelirse gelsin yıpranacaktı.
ama olmadı evdeki hesap medicalparka uymadı, beşiktaş son saniyede arroyonun üçlüğü mucizevi şekilde çemberden çıkmasa bu tadındanyenilmez takımı tabiri caizse süpürecekti.ama o na yakın yaptı zaten. 6 maçta tam 4 kez yendi, bu adamların gururları kırıldı. başladılar ağlamaya salya sümük sataşmaya.
bu amacalarıma ve kardeşlerime demem odur ki '' beşiktaş hem sokak basketbolu oynar, hem salon, ama işin acı tarafı adamın gurur ile de oynar'' öyle fazla havalanırsan götünü yere indirir sana kim olduğunu bildidir.
şimdi seneye defol git bakalımda beğenmediğin eurocup veya eurochallenge bir kupa getirde görelim. biz euroleaguden sana selam çakarız merak etme.
http://www.itusozluk.com/image/besiktas-fenerbahce-yi-yine-marizledi_11102.jpg
mustafa kemal atatürk'le, tayyip'i aynı kefeye koymaya kalkan rizespor camiası ve taraftarına acımadan uygulanan durumdur...
yağlarımız erimiştir...