beşiktaş dergisi

eylül sayısı onursal başkanımız "süleyman seba özel sayısı" olarak çıkan dergi.

http://www.bjk.com.tr/tr/haber/59823/besiktas_dergisi_suleyman_seba_ozel_sayisi.html
fikret orman'ın onursal başkanımız süleyman seba ile ilgili yazı yazdığı dergimiz.
alıntı--

sevgili beşiktaşlılar,allah’a hergün şükürler ediyorum ki, böyle bir camianın içine doğdum. beşiktaş’la, beşiktaşlılık’la ve beşiktaşlı duruşuyla öğrendim, büyüdüm. ailemin, rahmetli babamın bunda payı büyük.

ancak ben ne kadar şanslıyım ki, böyle bir camianın içine doğmakla birlikte, bu camianın önde gelen efsane isimlerini daha çoçuk yaşımdayken tanıma, ellerini öpme şerefine nail oldum. örneğin baba hakkı... örneğin süleyman seba...
yıllar önce baba hakkımız’ı son yolculuğuna uğurlamıştık.

son olarak da, efsane başkanımız süleyman seba’yı... onları sonsuzluğa uğurlamak hem bizim için son görev hem de omuzlarımıza yüklenen daha fazla sorumluluk oldu. öyle ya, onlara bakarak, örnek alarak büyümüş biri olarak ben, şimdi bu camianını başkanıyım. ve artık o efsaneler yok.
beşiktaş’ı, beşiktaşlılık duruşunu sadece bizlere değil, tüm spor camiasına anlatan bu isimler, aynı hassasiyeti, aynı duyguyu ve aynı duruşu bizlere emanet ederek aramızdan ayrıldı.

sadece bana mı... tabii ki değil... sporcusundan yöneticisine, taraftarına kadar beşiktaş camiası’na çok şey öğretti bu isimler. süleyman seba, beşiktaşımız’a sadece kazandırdığı tesisler ya da sportif başarılarla, kupalarla değil, bir anlayışla, bir ahlakla, bir duruşla hizmet etti.
bu nedendendir ki, ‘beşiktaşlılık duruşu’ kavramı hepimiz için, tüm sporseverler için önemli bir kavramdır. bu kavramın yaratıcılarından onursal başkanımız süleyman seba’yı gözyaşlarıyla toprağa verirken, bize düşen en önemli görevi de tüm camiamıza bir kez daha hatırlatıyorum.

süleyman seba başkanımız’ın gösterdiği yolda, beşiktaşlılık duruşumuzu her geçen gün herkese göstererek yolumuza ve beşiktaş için çalışmaya devam etmek...

en derin sevgi ve saygılarımla,


alıntı--


fikret orman
başkanın açıklamaları ile ekime merhaba diyen dergi;

spoiler--

sevgili beşiktaşlılar,
nice zaferlere, nice şampiyonluklara, nice büyük başarılara ev sahipliği yapacak olan vodafone arena günden güne yükseliyor. evimizden uzak olarak süleyman seba sezonu'nda ve uefa avrupa ligi'nde mücadelemizi sürdürüyoruz. amacımız bulunduğumuz her kulvarda en üst noktaya ulaşmak. bu uzun maratonda başarılı olacağına inandığımız çok iyi bir ekibimiz, çok kaliteli bir kadromuz var. evimizden uzak olduğumuz bu dönemde, sizleri her maçımızda aynı coşku ve aynı heyecanla görmek istiyorum. camiamızın desteğini sezon boyunca sürdürmesi, bizi başarıya taşıyacak en önemli etken olacaktır. inşallah bu sezon sonunda şampiyonluğumuzu vodafone arena'da kutlayacağız.

amatör branşlarımızdaki ve idari alandaki çalışmalarımızı da, aynı ciddiyet ve yoğunlukta sürdürüyoruz. ben ve arkadaşlarım hep beraber beşiktaş için en iyi olanı yapma uğraşı içindeyiz. stadımız gibi sponsorluklarda da çok mesafe kat ettik. türkiye'nin en önemli markalarıyla sponsorluk anlaşmaları imzaladık ve imzalamaya da devam edeceğiz. böylece önümüzdeki dönemde branşlarımızın sponsorlarını tamamlayacağız. bütün branşlarda sponsorlarla mücadele edecek olmamız beşiktaş tarihine de bir ilk olarak geçecektir.

lisanslı ürünlerimizi taraftarlarımıza ulaştıran kartal yuvası mağazalarımız, kulübümüz için önemli bir gelir kaynağı... yeni sezon formalarımıza gösterdiğiniz büyük ilgi için sizlere teşekkür etmek istiyorum. gerek ürünlerimizi gerekse de takımlarımızın kombine kartlarını alarak verdiğiniz destekle emin olun stadımıza bir tuğla da siz koyuyorsunuz, beşiktaşımız'ın başarısına ortak oluyorsunuz.

müzemize taşıdığı kupalarla gurur kaynağımız olan beşiktaş mogaz hentbol takımımız, hem hentbol süper ligi'ne süper kupa ile başlangıç yaptı hem de başarısını uluslararası alana taşıyarak ehf şampiyonlar ligi'nde mücadele etme hakkı kazandı. teknik ekibimizi ve oyuncularımızı bu büyük başarılarından dolayı yürekten kutluyorum.

yeni sezonlarına başlayacak olan beşiktaş mogaz hentbol takımımız, beşiktaş integral forex takımımız, kadın basketbol, kadın ve erkek voleybol takımlarımız, beşiktaş rmk marine takımımız iddialı ve yenilenen kadrolarıyla, beşiktaşımız'ın ismini zirveye taşımak için mücadele edecekler.

tüm takımlarımızı büyük beşiktaş sevginiz ve muhteşem coşkunuzla şampiyonluk yolunda sonuna kadar desteklemenizi bekliyor; hepinize tüm sevdiklerinizle mutlu ve sağlıklı bir bayram diliyorum.
en derin sevgi ve saygılarımla..."

spoiler--


ekim sayısında demba ba'yı gördüğümüz dergi.
eylül 2015 sayısında şenol güneş'i kapağa taşıyan dergi.

http://www.bjk.com.tr/images/news/kapaklar%202.jpg
ekim ayı sayısında mario gomez posteri veren dergi.
aralık sayısı kapağında sosa`nın "içimde ki kartal aşkı bambaşka" diyerek içini dışını sergilediği ayrıca bu ayki kapak sloganında manidar olduğu dergi.

(bkz: içimdeki cimbom aşkı bambaşka bu büyük taraftarınla çok yaşa)
bir sürü sayfası olan ama tırt olan bir dergidir. tamam destek mestek ayağına abone olduk ama, okutturmuyor kendini. getirin beni başına bak neler yaparım neler.
2016 mayıs sayısında 4 adet poster veren dergi.

www.bjk.com.tr/media/photos/980x699_3999074394814671.jpg

şu posterde neden fikret orman var çözebilmiş değilim.
şampiyonluk sayısı tükenmiş, 2. baskıya hazırlanıyor haberleri gelen dergi.

(bkz: çok güzel hareketler bunlar)

---alıntı--

tamamı şeref’imizle oynayıp, hakkı’mızla kazandığımız şampiyonluk destanımızdan oluşan, 6 dev poster ve 44 özel çıkartma hediye ettiğimiz beşiktaş dergisi’nin kartal yuvası mağazalarında ve birçok bayide bir günde tükendiği haberlerini aldık. anında kartal yuvası mağazalarına ek gönderimlere başladık.

--alıntı--
şampiyonluk sayısı posterlerini çok beğendiğim dergi ama her sayfada tek poster olsaymış açıkçası daha iyi olurdu.
poster ve çıkartmalarıyla 2016 haziran sayısı çok renkli olan dergi. posterleri odama astım, gayet de güzel durdu.

onun dışında sezonun öyküsü falan var. mutlaka almanızı öneririm. bu efsane şampiyonluk sayısı mutlaka herkeste bulunmalı. ileride bakarsınız, hatırası olur.
kartal yuvası internet mağazasında satılmaya başlanan dergi.

https://twitter.com/kartalsozluk/status/761471164128587776
aralık sayısı çıkmıştır. gökhan inler yavru kartallar ile buluşmuş, adriano correia claro da röportaj vermiş. ayrıca caner erkin posteri de mevcut.

https://twitter.com/kartalsozluk/status/804254557438087168
2017 ocak sayısı çıkmıştır.

https://twitter.com/kartalsozluk/status/815839565026099200
2017 şubat sayısından ufuk sarıca yönetimindeki erkek basketbol takımımızı kapağa taşıyan dergi.

ayrıca şubat sayısı efsane kaptan, “baba” recep adanır’a ithaf edilmiş.
1 mayıs 2020 tarihinden itibaren tekrar basılı olarak yayımlanmaya başlayacak olan dergi.
  • /
  • 4