beşiktaş erkek basketbol takımı

  • /
  • 18
trabzonspor ve efes icin acilmisken besiktas icin acıldığını gormeyınce uzuldugum baslık. besiktas cola turka olarak anilıyor(ah bu reklamlar) engin atsur de gittikten sonra iyice dağilacak kanaatindeyim. ayrıca oyuncuları tarafından mahkemelik olmus ender takimlardandır.
futbola verilen önemin verilmediği branşlarımızdan biri. gereken önem verildiği zaman şampiyonluğa bile oynayacak potansiyelimiz varken(bakınız el aminli kadro ve efes finali) neden bu ilgi diğer branşlara özelliklede basketbola verilmez anlamam.
muhammed el amin inin satılmasından sonra gözümden düşen takım
arkadaşlar izlediğim basketbol maçının büyük çoğunluğunda daha doğru derbiler dışında salon neredeyse boş bizler gerekli desteği verdik mi basketbol takımımıza?renkliler final oynarken bizim bu haberleri okuyor olmamız ne kadar acı.. umarım bir sponsor ve taraftar desteğiyle hasta kartal tekrar ayağa kalkar..
transfer atağına girdiği yazılan sponsorsuz takımımız. http://www.kartalbakisi.com/haber/besiktas-4-oyuncu-ile-anlasti/2252/
adı takımdır ama daha takım olamıştır ama en kısa zamanda olacaktır.iancımız tamdır
armanın bir parçasıdır, iyisiyle kötüyüsle bizimdir. başarısını istemek, onları eleştirmekte en doğal işlerimizden biridir.
dün ne kadar iyi bir takım olma yolunda hızla ilerlediklerini gözler önüne serdiler deron williams ve marcelus kemp muhteşem bir ikili olmuşlar atıyor attırıyor adamlar semih erden de eski yıllara göre hücuma olan katkısını arttırmış yani kısacası sözlük uzun süredir bu kadar keyif veren bir beşiktaş izlememiştim ben.
semih erdene formamızı giydirmesiyle pek bir mutlu etmiştir.
2011-2012 kadrosuyla kulüp tarihine ilk türkiye kupası şampiyonluğunu yaşatmış takım.
milangaz'ın sezon sonuna kadar destek vereceği öğrenilen takımımız.

http://www.kartalbakisi.com/haber/4-milyon-dolarlik-katki/9202/
37 yıl önce bugün finalde (vurgula: galatasaray)'ı mağlup ederek ligdeki ilk ve tek şampiyonluğuna ulaşmış ışık bakışlılar. her ismin okunuşundan sonra "oleyyyyyyyy" çekilince kepek sorunu ortadan kalkıyormuş.

aziz akyavaş

hurşit baytok

faruk çağan

ateş çubukçu

tom davis

battal durusel

osman kerimol

ahmet kurt

fehmi sadıkoğlu

zeki tosun

altimur tulmen

koç: cavit altunay
son zamanlarda fena oynamayan iddialı takımımız
benim gibi şimdi bana kaybolan beşiktaş ruhunu verseler diyenlerin izlemesi ve desteklemesi gereken takımımız. dün * akatlar'daki atmosfer inanılmazdı. inönü'de * yanına bile yaklaşılamadı bu ortamın (ilk dakikalar hariç). artarak devam etmeli bu destek. ben mesela önümüzdeki sezon basketbol kombinesi almayı bile düşünüyorum.
final four'a kalan takımımız.*
  • /
  • 18