beşiktaş futbol takımı

  • /
  • 55
yedek oyuncuların katkısının sıfır olduğu takım. caner,lens, tolgay sıfır katkı ile oynuyorlar. tosiç'in sakatlığı da kötü etki etti, zira vida şu ana kadar çok başarısız. oğuzhan 2 asist sıfır gol, tolgay sıfır asist sıfır gol. kalecisi vasat altı, bakın geriye doğru tüm deplasmanlara ilk ciddi kaleye gelen şut gol. gökhan gönül'ün yedeği yok. pepe,medel,atiba, quaresma elinden geleni yapıyor.
işin kötüsü babel de ikinci yarıya kötü başladı. golcüler tutuk, bir türlü maçı koparacak golleri atamıyor, buna cenk de dahildi.
geriye talisca kalıyor, o da tek başına bir yere kadar.
şenol hoca'nın yaptığı saçma değişikliklerde eklenince, elimiz kolumuz sallayarak şampiyon olacağımız bir yıl, hebaya doğru gidiyor.
ama benin halen inancım tam, pazar fenere koyup ,şampiyonluk ateşini yakacağız.
kendimi bildim bileli onune gelen herhangi bir firsati kendisine avantaj saglamak adina degerlendirdigini bu yasima kadar 1 kez olsun gormedigim takim.
ligde bu sezon 4 maç üst üste kazanamamış takımdır. maalesef kabul edelim ki, şampiyonluk havasından çok uzaktır. bir yerde okudum, beşiktaş 4-5 senedir yemeği için savaşan aç bir sokak kedisiydi, şimdi hazır lokma isteyen ev kedisi gibi. aynen katılıyorum.
ayağına gelen tüm fırsatları tereddütsüz tepen takım, böyle böyle şampiyonluğu vereceğiz.
3 sene üst üste güzel olur oysa, umutlar tükeniyor...
enseyi karartmaya gerek yok gizli favori hala beşiktaş 18 mart 2018 medipol başakşehir beşiktaş maçı'nda beraberlik iyi skordu olmadı üst üste gelen zorlu maçlar(fenerle iki kez oynadı ikincisi takımı gerdi) hem mental hemde fiziksel olarak yormuştur fener-trabzon-gençlebriliğ ve başakşehir fikstüründen 9 puan çok iyi oldu şimdi gs sırayla aynı takımlarla oynayacak ve 9 puan onlar için hayal fb 1 puan'a şampiyon olmuş gibi sevinmeleri'ne o yüzden şaşırmadım ama kalan trabzon-gençler ve başakşehir maçında en fazla 4 puan çıkar ki maçlarını kazanan beşiktaş puan farkı yapar muhtemelen ikili averajda önde olacağız puan puan'a bitirsek bile şampiyon biziz. aynı puanda olan iki rakibinden yenilmesini istediği bizdik halbuki yarışta başakşehir dibine geldi burada psikolojik üstünlüğümüz bariz ortaya çıkıyor ayrıca bu milli arada takıma ilaç gibi gelecek basketbol terminoljisiyle tam zamanında mola aldık.

not: başakşehir'in geçen sene olduğu gibi sonunu getiremeyeceğini düşünüyorum.
an itibariyle 2018-2019 sezonunda bizleri kanser edebilme potansiyeli çok yüksek olan futbol takımı.
  • /
  • 55